Tagasiside

Tagasiside Yoni massaazi tulemusel saan öelda, et sõna “vabastav” on naiste ejakulatsiooni kohta liiga väike sõna. Julgus anda kontroll enda käest ära selles olukorras on vaimselt väga vägev tunne. See emotsioon on mulle igapäevaellu kaasa tulnud. Minu jaoks oli see kogemus, mis jääb pikaks ajaks meelde ja mida tahan kogeda veel ja veel.

Kristel (43)

Omalt poolt soovitan tantra massaazi kõigile ja edaspidi soovin minna ka ise kursusele koos abikaasaga, et õppida koos juhendajaga selgeks kõik vajalik teineteise masseerimiseks. Tajun endas pidevalt naiselikkuse ja seksikuse kasvu. Olen kindlasti rohkem Naine, kui enne.

Kersti (35)

Üks tantra põhilisi õppetunde meestele on õppida vahet tegema orgasmi ja seemnepurske vahel. Olin sellest ideest küll teoreetiliselt aru saanud, aga kuna mul puudus isiklik kogemus, siis oli seda ikkagi piisavalt raske mõista. Tantramassaaž pakkus mulle seda, mis puudu oli – sain kogeda omal nahal, milline on tervet keha läbiv energeetiline orgasm. Ma poleks varem iialgi uskunud, et massaaži abil on võimalik kogeda midagi nii võimsat. Kuigi ajataju oli väga hägune, kestis see orgasm vist umbes 10 minutit. Tundsin, kuidas massaaži lõpu poole hakkas ülimalt intensiivne energia liikuma ülespoole läbi terve keha, läbi kõhu, rindkere ja käte kuni sõrmeotsteni välja. See oli väga võimas ja meeldejääv kogemus, ning ei jää kindlasti minu ainsaks korraks. Soovitan kõigile, kes on avatud meelega ning kellel on huvi oma seksuaalenergia potentsiaali lähemalt tundma õppida.

Miikael (24)

Kogesin massaazi ajal elus esimest korda G-punti orgasme ja naisejakulatsiooni, mis on ülivabastav kogemus. Tundsin, et Urmas teeb oma tööd pühendumusega, armastusega, energeetiliselt võimsalt ja professionaalselt. Peale kahte massaazi seanssi olen rohkem avatud ja rohkem teadlik oma naiselikust olemusest. Soovitan konsultatsiooni ja massaazi igale naisele.

Monika (42)