Tantramassaaž ja polaarsus

tantra massaazh ja polaarsus

Tantra üks peamisi printsiipe on energeetilise polaarsuse mõistmine ja selle teadlik kasutamine.

Kogu Universum ja kõik elu vormid Universumis toimivad positiivse (+)  ja negatiivse (-)  energia omavahelise koosmõjuna. Alustades aatomi tasemel toimivast (+)/(-) energeetilisest ühendusest, millest moodustub meie jaoks käegakatsutav ja realistlikult mõistetav mateeria, kuni meeltega raskemini hoomatava Päiksesüsteemi ja Galaktikateni välja.

Kogu Universumis pidevalt toimivad (+) Yang, meesenergia ja (-) Yin, naisenergia on vastandid, mis täiendavad teineteist ja moodustavad koos eksisteerides terviku. Meesenergia, Yang (+) püüdleb kõige vana hävitamise ja vabanemise poole, naisenergia, Yin (-) püüdleb rohkem säilitamise ja alles hoidmise poole.  Yang (+) toimib kaitsjana väliste ohtude vastu ja peab seega olema tugev, Yin (-) säilitab olulised alustõed ja põhimõtted ning valmistab meid ette nende edasiseks kasutamiseks.  Nende energiate tasakaalus hoidmine aitab saavutada elus harmooniat ja õnne, tasakaalutus toob aga tihti kaasa kaost, hävingut ja kannatusi.

Tantra üks peamisi printsiipe on energeetilise polaarsuse mõistmine ja selle teadlik kasutamine.  Meest ja Naist nähakse kui nende polaarsete energiate kehastust. Shiva – Universumi meheliku (+) energia aspekt, puhas teadlikkus ja Shakti – Universumi naiseliku (-) energia aspekt. Iga mees ja naine kannavad endas korraga mõlemat energeetilist aspekti; (+) meesenergia, aktiivne, väljapoole suunatud, andev ja (-) naisenergia, passiivne, sissepoole suunatud, vastu võttev. Meie füüsilises kehas on polaarsed energiad jaotunud nii, et meie vasak kehapool kajastab rohkem naiselikku energiat ja parem kehapool mehelikku energiat. Naised on üldiselt rohkem laetud naiseliku (-) Yin energiaga ja mehed rohkem meheliku (+) Yang energiaga. Mida tugevama (+) Yang energiaga on mees, seda tugevam on naiste energeetiline tõmme tema suunas. Sama kehtib ka naiste osas, mida tugevam on naise (-) Yin energia, seda tugevamat alateadlikku tõmmet ja atraktiivsust tunnevad mehed tema suhtes.

Me oleme oma klientidelt saanud korduvalt tagasisidet, et peale seda, kui nad on tantramassaaz abil seksuaalselt rohkem avanenud ja nende soole omane (+) või (-) energia on tugevamalt aktiveerunud, on nad saanud oluliselt rohkema tähelepanu osaliseks. Neid märgatakse, nad paistavad välja, nad säravad, on seksuaalsed ja tugevalt polaarsed.

Energeetiline polaarsus toimib väga tugevalt ka tantramassaaz seansil ja polaarsusest lähtuvalt on oluliselt mõjusam kui mehele teeb massaazi naine ja naisele teeb massaazi mees. Paljud naised pelgavad mehe juurde tantramassaaz minna, kuna see on nii intiimne, seksuaalne ja isiklik kogemus.

Naised on oma elus meeste pärast kannatanud, emotsionaalselt ja tihti ka füüsiliselt haiget saanud ning kardavad või pelgavad mehi. Sellisel juhul ongi vahel parem alustada tantra teraapiat naisterapeudiga. Kui oma esmastest hirmudest ja pelgusest on üle saadud, siis on hea teha mõned seansid koos meesterapeudiga, et tasakaalustada paremini naisenergiat ja proovida hakata uuesti mehi usaldama.

Mitmed meie naiskliendid on alustanud tantra teraapiat naisterapeudiga ja jätkanud meesterapeudiga ning öelnud, et erinevus on väga suur. Mõlemad pakuvad erinevat kogemust ja täiendavad üksteist. Polaarsusega seotud energeetiline mõju on mehe ja naise vahel oluliselt tugevam. Tihti kogevad naised ja mehed energiate liikumist ja energeetilisi orgasme juba siis, kui teeme keha pingetest vabastavat üld massaazi, tõstame keha tundlikkust õrnade puudutuste ja silitustega ning avame inimese energeetilist tundlikkust aktiveerides marma punktide tööd.

Kui naine ei ole kunagi varem või on väga harva kogenud hoolitsevalt hella suhtumist ja puudutust mehe poolt, siis on tal hea kogeda tantramassaaz mehega, kes oskab teda õigesti kohelda, andes talle massaaziga väga nauditava kombinatsiooni jõuliselt mehelikust ja õrnalt naiselikust puudutusest. Tugev meesenergia tasakaalustab ja rahustab naist seansi ajal ning aitab tal paremini keskmesse jõuda, leida endas sisemine rahu ja tasakaal.

Kui naine on hetkel üksi ja tal ei ole partnerit või kui ta partner ei taha/ ei oska/ ei suuda teda energeetiliselt tasakaalustada, siis on hea käia aegajalt tantramassaaz seansil, et saada mehelikku energiat ja hoida oma naiselik seksuaalenergia aktiivsena. See aitab naisel olla rohkem naiselikus energias, annab talle hea enesetunde, positiivsema meeleolu ja parema tervise.  

Tänapäeva ühiskonnas on naiste ja meeste soorollid ja energeetiline polaarsus väga segi läinud. Naised on elu poolt peale surutud rollidest tulenevalt rohkem mehelikus energias ja mehed on tihti omaks võtnud naiselikus energias olemise, kuna selgelt eristuvas ja tugevalt mehelikus energias olemist ei peeta heaks ja aktsepteeritavaks käitumiseks.

Sellest tulenevalt väheneb meeste ja naiste vaheline polaarsus ja energeetiline tõmme ning üha rohkem näeme vastastikust rahulolematust. Mehed ei ole rahul naistega ja naised ei ole rahul meestega. Vastastikune süüdistamine ei aita seda olukorda muuta. Kui me soovime muutust, siis peab see algame meist endast.

Muutus meis endis saab toimuda vaid läbi teadlikkuse, läbi mõistmise, millises mehelikus või naiselikus energias me parajasti oleme ja millises energias me soovime olla. Sisemise rahu ja tasakaalu saavutame me siis, kui aktsepteerime ja mõistame endas mõlemaid, mees- ja naisenergiaid ja suudame endas tugevamalt aktiveerida meie soorollile vastava energia. Selles saab teile abiks olla ka tantra teraapia.

Sisemist arengut ja polaarsuse kasvu soovides,

Urmas

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima