Energeetiline polaarsus

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

 

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia.

Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

Yogaga tegeledes on eesmärgiks aktiveerida ja tasakaalustada endas mees- ja naisenergiad 50/50.

Tantras ei ole see eesmärgiks, kuna 50/50 seisundis muutub inimene energeetiliselt androgüüniks, pool mees ja pool naine. 50/50 mees ja naine istuvad, vaatavad teineteist, hoiavad käest kinni, ega tunne teineteise suhtes energeetilist või seksuaalset tõmmet, kuna nende vahel puudub polaarsus.

Tugevas mehelikus energias

 

Mees tõmbab enda poole tugevas naiselikus energias olevat Naist. Kui sul on palju naiselikku energiat, siis oled sa väga tundlik ja emotsionaalne, kuid ei suuda ennast kontrollida. Sa tunned palju, kuid ei suuda sellega, mida sa tunned, toime tulla.

Kui sa oled mehelikus, maskuliinses energias, siis ei tunne sa palju ja võid kõike endas kontrollida ning alla suruda. Yoga praktikatega tegeledes on eesmärk ennast tasakaalustada ja seksuaalne aspekt ei ole oluline. 

Meie hingel ei ole sugu

 

Hing kehastub vahel mehe ja vahel naise kehas ja kui ma tahan saada ühendust oma hingega, siis pean ma seksuaalsusest üle saama. Olema ei mees ega naine. Askeetlikes religioonides, kus praktiseeritakse mitteseksuaalset vaimsust, ei oma seksuaalne identiteet mingisugust tähtsust ja praktiseerivad naised võivad muutuda rohkem mehelikuks ning mehed võivad muutuda rohkem naiselikuks. Energia tasakaalustamine.

Me saame tasakaalustada energiat oma kehas kolmel erineval viisil; Kehalisel tasandil Hatha Yoga abil, aktiveerides oma kehas vasaku (Yin) ja parema (Yang) poole. Toitumise abil, kui me sööme rohkem Yin või Yang energiat kandvaid toiduaineid. Tantra praktikate abil, kui partnerid tasakaalustavad teineteise energiad.

Kui naisel on palju tundlikku ja emotsionaalset Yin energiat, siis annab ta seda mehele ja mees annab naisele tasakaalustavat ja stabiliseerivat Yang energiat. Sellise tasakaalustamise puuduseks on see, et kui su partner sõidab mõneks ajaks ära või te lõpetate omavahelise suhte, siis olete te tasakaalust väljas. Selle pärast peate te oskama ennast ka ise tasakaalustada, ilma partneri abita.

Polaarne tasakaalustamine on just see, mis mehe ja naise vahel seksuaalvahekorra ajal toimub. Naine annab mehele feminiinset naisenergiat. Mees tunneb ennast peale vahekorda rohkem tundliku, lõdvestunud ja tundelisemana. Mees annab naisele maskuliinset meesenergiat ja naine tunneb ennast peale vahekorda rohkem tasakaalus, rahulikumana ja ta suudab paremini kontrollida oma emotsioone. Tantras mängime me justkui rollimänge.

Me teame, et me oleme tegelikult Hinged, kellel puudub polaarsus, aga kuna ma olen selles elus mehena sündinud, siis kannan ma rohkem meesenergiat ja need, kes on naisena sündinud, kannavad endas rohkem naisenergiat. Kui ma tahan Tantra Yogaga tegelda, siis valin ma teadlikult viise, kuidas hoida ennast rohkem kas mehelikus või naiselikus energias. Kui ma oleksin 50/50 tasakaalus, siis oleksin ma tantristlikus mõttes mitte keegi. 50/50 mees ja naine ei ole teineteisest seksuaalselt huvitatud, kuna nende vahel puudub seksuaalne tõmme. 80% Yang ja 20% Yin mees on väga atraktiivne naisele, kes on 80% Yin ja 20% Yang energias ning mees tajub sellist naist väga naiseliku ja atraktiivsena.

Mida suurem on energeetiline polaarsus, seda tugevam on energeetiline ja seksuaalne tõmme mehe ja naise vahel. Selle pärast on tantraga tegeledes eesmärgiks hoida polaarsust, et säiliks partnerite vaheline tõmme. Seks ja orgasmid on õndsuse tunne, milleni jõutakse läbi vastastikuse polaarse tõmbe. See on sarnane nähtus, mis toimub elektriga.

Kui + märgiga juhe – märgiga juhtmega kokku puutuvad, siis tekib säde. Sarnane nähtus toimub ka mees- ja naisenergiate vahel. Partnerid mängivad ja armatsevad omavahel ja ühel hetkel toimub orgasm. Orgasm tekib sellel hetkel, kui mees- ja naisenergiad tasakaalustuvad meie sees. Võib juhtuda, et mees ja naine saavad orgasme erineval ajal.

Naine on saanud oma 20 orgasmi ja mees on saanud 10 orgasmi. Mõlemad on ennast energeetiliselt tasakaalustanud ilma, et oleks toimunud samaaegseid orgasme. Energia vahetus on mõlema puhul hästi toiminud. Enamus askeetlikke religioone proovivad kaotada energeetilist polaarsust, kuna see ei ole nende jaoks oluline. See võib olla isegi segav.

Kui meil on liiga kõrge testosterooni ja adrenaliini tase, siis ei saa me rahulikult istuda ja mediteerida. Testosteroon muudab meid rahutuks, impulsiivseks, kannatamatuks ja vahel ka vägivaldseks ning meil ei ole seda kõike vaja kui tahame mediteerida ja Kriya Yoga praktikatega tegeleda. Siis on mul vaja ennast maha rahustada ja püüda olla võimalikult 50/50 lähedal. Kui ma tegelen tantraga ja mu testosterooni tase on madal, siis ei suuda ma olla pikkades tantristlikes vahekordades, ma muutun seksuaalselt loiuks ja selle pärast ei saa ma endale lubada olla 50/50 tasakaalus.

Kui kaks inimest on armunud, siis toodab nende aju heaolu ja õnnetundega seotud hormoone; dopamiin, oksitotsiin, serotoniin, vasopresiin, jne. Selline hormoonide kõrgendatud toime tsükkel kestab umbes 3,5 aastat. Kui te mõtlete tagasi oma suhetele, mis on kestnud kauem kui 3,5 aastat, siis kuidas muutus teie suhe peale 3 koos oldud aastat.

Umbes 90% suhetes muutub seks palju harvemaks ja jääb suhtes tahaplaanile. Pikaajaliste partnerite puhul võib juhtuda, et nad tasakaalustavad energeetiliselt teineteist ja harjuvad teineteisega nii ära, et polaarne ja seksuaalne tõmme hakkab nende vahel ära kaduma.

Nad muutuvad teineteise suhtes androgüünseks, jõuavad energeetiliselt 50/50 seisundi lähedale. Kui te soovite hoida seksuaalsust oma suhtes elavana, siis on vaja hoida omavahelist polaarsust.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman