Hinnakiri

tantra ja yoni massaazh tallinnas hind

Yoni massaaži ja tantra massaaži hind

 

Tantra Konsultatsioon
Kestvus 1 tund. Hind 100€
Esimene tantramassaaži seanss
Kestvus 3 tundi. Hind 250€
Tantramassaaži kordusseanss
Kestvus 2 tundi. Hind 200€
Tantramassaaži õpetamise seanss
Kestvus 3,5-4 tundi. Hind 300€
Blokeeringuid vabastav massaaž
Kestvus 1,5 tund. Hind 150€
Marma massaaž
Kestvus 1,5 tundi.Hind 150€
Yoni massaaž
Kestvus ja hinnad kokkuleppel
Kinkekraardid
Vastavalt valitud teenusele

Hea teada enne seansile tulekut

Koos esimese massaaži seansiga teeme konsultatsiooni, mille käigus saame vestelda ja õpime teineteist tundma. Vahetult enne seanssi pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi ja tubakatooteid.

Loe ka huvitavaid fakte tantramassaaži kohta ning tutvu korduma kippuvate küsimustega.

Tantramassaaži seansside kirjeldus

Tantra massaaž on sügavalt lõõgastav ja tervendav kogemus, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid. See on suurepärane viis avastamaks oma keha, tajude ja seksuaalsuse sügavamaid kihte. Tantra massaaži eesmärk on suurendada kehatundlikkust, vabastada emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning avada uusi uksi naudingute maailma.

Konsultatsioon

Kui tunned huvi tantra ja selle mõju vastu Sinu libiido tasemele, keha tajudele, energia liikumisele ja suunamisele kehas, või soovid arutada meestel esinevaid erektsiooni ja seksuaalenergia kontrolli teemasid, siis Tantra Konsultatsioon on just Sinu jaoks. Konsultatsioon kestab umbes tund aega. Konsultatsiooni on võimalik läbi viia ka digitaalselt, kasutades erinevaid suhtlusplatvorme nagu Skype või Google Meeting.

Tantramassaaž ja Yoni massaaž

Tantramassaaži seanss on mõeldud neile, kes soovivad kogeda keha tundlikkuse suurendamist läbi teadliku puudutuse. See aitab vabaneda kehamälusse kinni jäänud emotsionaalsetest ja energeetilistest blokeeringutest ning avastada erinevaid orgasme.

Yoni massaaž on naistele suunatud eriline praktika, mis aitab avada naiselikkust ja seksuaalsust. Esimesel korral sisaldab tantramassaaži seanss ka umbes tunniajalist konsultatsiooni ja kestab kokku umbes 3 tundi.

Kordusseanss

Soovitame läbida 3-4 tantramassaaži seanssi umbes nädalaste intervallidega, et süvendada keha tundlikkust, tajusid ja seksuaalsust. Kordusseansi kestus on umbes 2 tundi .

Tantramassaaži õpetamine paaridele

Paljud, kes on kogenud tantramassaaži positiivset mõju, soovivad seda kogemust jagada oma partneriga. Pakume võimalust õppida tantramassaaži tehnikaid privaatsel õpetamise seansil, et neid seejärel omavahel praktiseerida. Õpetamise seanss kestab umbes 3,5-4 tundi 

Blokeeringuid vabastav massaaž

Kui tunned, et Su keha on kange ja pinges ning eluenergia vaba voolamine on takistatud, siis soovitame keha pingeid ja blokeeringuid vabastavat energia liikumist aktiveerivat massaaži seanssi. See sobib ka neile, kes soovivad tutvuda tantramassaažiga, kuid ei ole veel valmis kogema sügavalt intiimset Yoni massaaži. Seansi kestus on umbes 1,5 tundi

Marma massaaž

India Ajurveeda traditsioonilises meditsiinis kasutatakse Marma punktide mõjutamist kehaliste vaevuste leevendamiseks ja organismi funktsioonide aktiveerimiseks. Marma punktid on keha närvide ristumiskohad, mille mõjutamine aitab vabastada energia liikumist takistavaid blokeeringuid. Marma massaaži seansil kasutame erinevaid tehnikaid üldiste kehaplokkide vabastamiseks ja Marma punktide kaudu organismi funktsioonide aktiveerimiseks. Seansi kestus on 1,5 tundi.

Hea teada enne seansile tulekut

Kui Sul ei ole võimalik tulla konsultatsiooni või massaaži seansile päevasel ajal, siis eelnevalt kokku leppides on võimalik teha seansse ka nädalavahetusel ja tööpäevadel õhtusel ajal.

Oluline on märkida, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 48 tundi enne seanssi. Ette teatamata aja tühistamine või seansile tulemata jätmine toob kaasa sama suure tasu kui seansi maksumus. Palume austada nii enda kui ka teenusepakkuja aega.

Esimese massaaži seansi käigus toimub konsultatsioon, kus saame vestelda ja õpime teineteist tundma. See aitab mõista Sinu vajadusi ja kuidas saame Sulle kõige paremini kasulikud olla. Peale esimest seanssi anname Sulle tehnikaid, mida saad ise kodus praktiseerida. Esimene konsultatsioon kestab tavaliselt 30 minutit kuni tund.

Seansi käigus arvestame alati Sinu mugavustsooniga ja otsime parimaid lahendusi just Sinu jaoks.

Enne seanssi on soovitatav vältida rasket sööki, kohvi, stimuleerivaid jooke, alkoholi ja tubakatooteid.

Pakume ka kinkekaarte, mis on suurepärane kingiidee sõbrale või kallimale. Tantramassaaž on eriline ja mõjus kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks, pakkudes unikaalset ja meeldejäävat kogemust.

Huvitavad Faktid Tantramassaaži Kohta

Tantra praktikad pärinevad üle 5000 aasta tagusest ajast, olles seotud nii hinduismi, budismi kui ka teiste idamaiste filosoofiate ja õpetustega. Tantramassaaž keskendub energia liikumisele läbi keha, kasutades selleks erinevaid tehnikaid, sealhulgas hingamist, heli ja liikumist.

Erinevalt traditsioonilisest massaažist, mis keskendub peamiselt füüsilisele kehale, hõlmab tantramassaaž ka emotsionaalseid ja vaimseid aspekte. Paljud uuringud näidanud, et regulaarne massaaž, sealhulgas tantramassaaž, võib vähendada stressi ja parandada üldist heaolu.

Tantramassaaži Kasud Naistele

Paljud naised kogevad emotsionaalset vabastamist tantramassaaži ajal, mis aitab lahustada minevikutraumasid ja emotsionaalseid blokeeringuid. Tantramassaaž aitab naistel avastada ja süvendada oma seksuaalsust, õppida tundma oma keha uuel viisil ja kogeda sügavamaid naudinguid.

Yoni massaaž, mis on tantramassaaži osa, on spetsiaalselt suunatud naiste intiimpiirkonnale. See aitab parandada verevarustust, suurendada tundlikkust ja võib aidata leevendada teatud tüüpi seksuaalseid düsfunktsioone. Tantramassaaž julgustab naisi aktsepteerima ja armastama oma keha sellisena, nagu see on, aidates seeläbi tõsta enesehinnangut ja kehapositiivsust.

Tantramassaaži lõõgastav mõju aitab vähendada stressi ja ärevust, pakkudes sügavat lõõgastust ja meelerahu. Tantramassaaži käigus tegeletakse ka keha energiapunktide ja -kanalitega, aidates taastada keha energeetilist tasakaalu.

Tantramassaaž pakub naistele võimalust ühendada end oma sisemise jõu ja naiselikkusega, avastada uusi naudingute tasandeid ning saavutada sügavam ühendus oma keha ja meele vahel.

yoni massazh tallinn tantra massaazh hind

Se0tud küsimused ja vastused

Mis on Tantra Konsultatsiooni eesmärk?

Tantra Konsultatsioon on mõeldud neile, kes soovivad saada vastuseid küsimustele, mis puudutavad tantrat, libiido taset, keha tajusid, energia liikumist ja suunamist kehas, samuti erektsiooni ja seksuaalenergia kontrolli teemad meestel.

Kuidas tantramassaaž aitab suurendada keha tundlikkust?

Tantramassaaž suurendab kehatundlikkust läbi teadliku puudutuse, mis aitab vabaneda kehamälusse kinni jäänud emotsionaalsetest ja energeetilistest blokeeringutest ning avastada erinevaid orgasme. See on suunatud nii füüsilisele kui ka emotsionaalsele ja vaimsele tasandile.

Mis on Yoni massaaž ja kuidas see naistele kasulik on?

Yoni massaaž on naistele suunatud eriline praktika tantramassaaži raames. See aitab naistel avada oma naiselikkust ja seksuaalsust, parandab verevarustust, suurendab tundlikkust ja võib aidata leevendada seksuaalseid düsfunktsioone. Yoni massaaž aitab ka emotsionaalse ja füüsilise lõõgastumise saavutamisel.

Kui palju tantramassaaži seansse soovitatakse?

Soovitatav on läbida 3-4 tantramassaaži seanssi umbes nädalaste intervallidega. See aitab süvendada keha tundlikkust, tajusid ja seksuaalsust. Kordusseansi kestus on umbes 2 tundi.

Kas tantramassaaži tehnikaid saab õppida koos partneriga?

Jah, pakume võimalust õppida tantramassaaži tehnikaid privaatsel õpetamise seansil, et neid seejärel omavahel praktiseerida. See on suurepärane võimalus paaridele, kes soovivad jagada tantramassaaži kogemust ja süvendada oma lähedust.

Mis on Marma massaaž ja kuidas see toimib?

Marma massaaž põhineb India Ajurveeda traditsioonilises meditsiinis ja keskendub Marma punktidele, mis on keha närvide ristumiskohad. Marma punktide mõjutamine aitab vabastada energia liikumist takistavaid blokeeringuid, leevendada kehalisi vaevusi ja aktiveerida organismi funktsioone.

Kas on võimalik broneerida seansse väljaspool tavapäraseid tööaegu?

Jah, eelnevalt kokku leppides on võimalik teha seansse ka nädalavahetusel ja tööpäevadel õhtusel ajal.

Kuidas peaksin valmistuma tantramassaaži seansiks?

Enne seanssi on soovitatav vältida rasket sööki, kohvi, stimuleerivaid jooke, alkoholi ja tubakatooteid. See aitab kehal lõõgastuda ja seansist maksimaalselt kasu saada.

Kas tantramassaaži kinkekaarte on võimalik osta?

Jah, pakume kinkekaarte, mis on suurepärane kingiidee sõbrale või kallimale. Tantramassaaž on eriline ja mõjus kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks, pakkudes unikaalset ja meeldejäävat kogemust.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima