Chakrad ja seksuaalsus

Chakrad ja seksuaalsus tantra urmas silman

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

 

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist  ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrate seksuaalsusega seotud omadused

 

Muladhara chakra asub lahkliha (perineum) piirkonnas ja kannab endas Maa energiat ning on kõige raskema energiaga chakra. See on umbes 4-5 cm läbimõõduga energiakera. Muladhara seksuaalsus on kõige lihtsam, jõuline ja loomalik seksuaalsuse väljendumise vorm. Mehed ja naised, kellel on tugev Muladhara energia, on seksuaalselt väga vitaalsed ja nad vajavad rahulduse saamiseks füüsiliselt tugevat, intensiivset ja ajaliselt pikemat vahekorda.

Muladhara chakra teadvus võib olla rohkem avatud nendel inimestel, kes on astroloogiliselt Maa elemendi tähemärgid; Sõnn, Neitsi ja Kaljukits.

Muladhara chakra teadvus võib olla rohkem avatud nendel inimestel, kes on astroloogiliselt Maa elemendi tähemärgid; Sõnn, Neitsi ja Kaljukits.

On naisi, kes ütlevad, et kui mees ei haara mind tugevalt ja võta mind jõuliselt, siis ei paku seks talle  erilist naudingut. Kui keegi teda õrnalt silitab, siis ei eruta see teda. See on psühholoogiline vajadus, mis sõltub inimese energeetilisest tasemest. Muladhara chakra energia on olemuselt kõige materialistlikum ja toimib peamiselt füüsilisel, kehalisel tasandil.

Svadisthana chakra

Svadisthana chakra asub häbemeluu kohal, meestel peenisest ja naistel kliitorist 3 sõrme jagu üleval pool ning on seotud Vee elemendiga. See chakra on seotud meie instinktide, emotsioonide, fantaasiate ja loomingulisusega. Svadisthana chakra on meie planeedil kõige rohkem arenenud ja esindatud, kuna enamus Maast (umbes 70%) on kaetud veega ja ka umbes 70% inimese kehast moodustab vesi, siis on inimkonna teadvus valdavalt Vee elemendi tasandil.

Selles chakras asub enamus inimese seksuaalsusest ja vahel nimetatakse seda ka seksuaalchakraks, kuna ta on seotud seksuaalorganitega. Enamus inimestel aktiveerub seksuaalse erutuse korral Svadisthana chakra. Teiset chakrast tulevad meie seksuaalfantaasiad.

Kui sulle meeldib tegeleda seksiga vees, meres, vannis või duzzi all, kui sind erutavad märjad liibuvad t-särgid ning märg ja metsik seksuaalsus, siis on see kõik teise chakra tasanadil. Kui naine kõnnib tänaval ja ta puusad õõtsuvad seksikalt ning mees tunneb seda nähes erutust, siis on see teise chakra tasandil.

Kui mees ja naine armatsevad ja nende kehad õõtsuvad voolavalt, siis on see teise chakra tasandil. Svadisthana tasandi seks on märg, rohkesti eristub seksuaalseid kehavedelikke, naine on märg, mehel tuleb ohtralt libestit, partnerite kehad on märjad ja higised. Partnerid suudlevad ja lakuvad teineteist üle keha, teevad oraalseksi. 

Svadisthana chakra teadvus võib olla rohkem avatud nendel inimestel, kes on astroloogiliselt Vee elemendi tähemärgid; Kalad, Vähk ja Skorpion.

Osadel inimestel on blokeeringud Svadisthana tasandil ja neile ei meeldi see üldse. Neid ei eruta märg ja higine keha, nad tunnevad sellest pigem vastikustunnet. Mõnele naisele meeldib, kui ta rindu suudeldakse ja lakutakse ning mõnele naisele ei meeldi see märg tunne üldse. Kui neilt küsida, et mis sulle meeldib, siis ütlevad nad, et neile ei meeldi märg aga meeldib hoopis kuum ja kirglik puudutus ning suudlus, mis on teine tunnetus.

Teise chakra teadvus on kõige enam levinud ja enamus inimesi on oma seksuaalsuses sellel tasandil. Teise chakraga on seotud ka enamus inimeste seksuaalsusega seotud probleeme. Neile, kes on Svadisthana chakra tasandil, meeldib flirtida ja mängida teiste inimeste tunnetega. Nad võrgutavad kellegi ja jätavad siis maha.

Käituvad julmalt ja siis jälle leebelt ja hoolivalt. Kõik sellised seksuaalsed mängud, sadomasohhistlik käitumine, on Svadisthana chakra väärastumise ilmingud. Nad tunnevad naudingut kui saavad kedagi piinata või kui neid ennast piinatakse ja nad tunnevad valu.

Kogu Hollywoodi poolt kujutatud seksuaalsus, teineteise vastu voodis liibuvad kehad, täiskuu romantika, mere või jõe/järve ääres toimuv romantika ja armumine. Kõik sellised romantilised fantaasiad toimivad Svadisthana tasandil.

See on viis kuidas Hollywood näeb ja kajastab täiuslikku seksi ja see kujundab kogu maailmas inimeste seksuaalseid soovunelmaid. Hollywood näitab seda, mida enamus inimesi arvab ja usub olevat õige seksuaalsus ja armastus. Hoolywood on puhas äri ja inimeste ajupesu ning selline romantiline story müüb hästi.

Manipura chakra

Manipura on kolmas chakra, mis asub naba piirkonnas ja kajastab Tule elementi. Manipura loob kirglikkust, on kuiv ja kuum ning on seotud kuumaverelise temperamendiga. Selle chakra domineerimist esineb sagedamini Hispaanias, Mehhikos ja Jaapanis. Seks Manipura tasandil on kirglik, rohke iha ja tuliste tunnete väljendus. Seksi dünaamika on kuum ja kirglik, suguelundid tunduvad kuumad, mitte märjad ja jahedad. See on justkui Argentiina tango või flamenco läbi seksi.

Manipura chakra teadvus võib olla rohkem avatud nendel inimestel, kes on astroloogiliselt Tule elemendi tähemärgid; Jäär, Lõvi ja Ambur.

Väga harva esineb Manipura seksuaalsust puhtal kujul. Tavaliselt esineb see kombinatsioonis Svadisthana ja Manipura chakra seksuaalsusena. Tundlikult voolav, romantiline ja loominguline seksuaalsus on seotud kire ja tulisuse ning domineerimisega. Puhas Manipura seksuaalsus on inimeste jaoks tihti liiga äärmuslik. Seda, kuidas avalduvad Manipura seksuaalsuse hälbed, võime näha nende rahvaste juures, kus Manipura teadvus on valdav.

Näiteks Jaapanis. Samurai kultuur on Manipura teadvuse selge avaldumise vorm ja samurai kultuuris ei olnud seks igapäevane ega naudinguid pakkuv tegevus. Jaapani mehed naudivad seksuaalseid võimumänge, kus seotakse naisi kinni, mängitaks erinevaid domineerimise, allutamise ja alandamisega seotud mänge.

Oluline on, kes kontrollib ja juhib olukorda. Võimu tunnetamine on olulisem kui lähedus ja intiimsus. Kirglikkusel on ka teine varjukülg.

Kui Svadisthana teadvuses olev mees on armukade, siis korraldab ta skandaali, nutab ja langeb depressiooni. Kui Manipura teadvuses olev mees on armukade, siis võtab ta noa ja pussitab sind, mõtlemata tagajärgedele. Kiremõrvad on Manipura chakra väärastunud seksuaalsuse ilming. Väärastunud Svadisthana ja Manipura seksuaalsus on selles mõttes väga erinevad.

Manipura seksuaalsus avaldub tihti vägivalla kaudu. Kui me liigume chakrates ülespoole, siis muutub selline seksuaalsus järjest haruldasemaks.

Chakrad ja seksuaalsus t antra

Anahata chakra

Anahata chakra on neljas chakra, asub rindkere keskel ja on Õhu element. Anahata chakra seksuaalsus on õrn ja kerge nagu õhk. See on õrn ja peenetundeline, sellega on seotud vabadusetunne. Hipide ja lillelaste liikumine oli kantud Anahata chakra seksuaalsuset. Olla vaba, olla mina ise, elada looduses, mitte sõltuda ühiskonnast ja rahast. Elada vabalt nagu lind taevas. Selline hipiliikumine ei kandnud endas siiski puhast Anahata teadvust ja vaibus üsna kiirest kapitalistliku lääne ideoloogiasse.

Anahata chakra teadvus võib olla rohkem avatud nendel inimestel, kes on astroloogiliselt Õhu elemendi tähemärgid, Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja.

Õhu element avaldub seksuaalsuses puudutuse kaudu. Käed on justkui südame chakra pikenduseks. Inimestele, kellel on Anahata chakra rohkem avanenud, meeldib palju puudutada, paitada, silitada, hellitada, kallistada. Väljendada oma armastust füüsilise puudutuse kaudu.

Osad inimesed on puudutuse suhtes lausa allergilised, nad ei soovi, ega taha, et neid puudutatakse. See on väga selge märk blokeeringutest Anhata chakra tasandil.

Kui inimeste seksuaalsus on Anhata chakra tasandil, siis võib olla väga nauditav kui partnerite kehad puutuvad teineteisega kokku. Nad silitavad õrnalt oma rindkere teineteise vastu ja võivad sellest ekstaasi minna ka ilma seksuaalvahekorrata.

Tunda teise inimese keha ja naha puudutust enda keha vastu, võib olla orgasmide saamiseks piisav. Õrn ja kerge puudutus. Ka suudlused on õrnad ja kuivad, justkui ilma seksuaalsuseta. Seksuaalsus on sublimeeritud armastuseks.

Puhas Anahata seksuaalsus on väga haruldane. Mõnel rahvusel esineb seda rohkem, see sõltub ka rahvuse teadvuse tasandist. Anahata chakra seksuaalsus on väga ilus. Kui inimesed tegelevad tantraga ja jõuavad sinna, et seksuaalenergia ja teadvus jõuab südame chakrani, siis muutub nende seksuaalsus palju õrnemaks ja tundlikumaks.

See on justkui pühalik seksuaalsus, nagu jumalad armatseksid omavahel. Selles puudub iha ja loomalikkus, see on kaunis ja puhas ning kergelt mänguline. Tantraga tegeledes, võiks olla üheks eesmärgiks tõsta seksuaalenergia Anahata tasandile ja olla armatsemise ajal selles teadvuse seisundis.

Vishudha  chakra

Vishudha on viies chakra, asub kurgu piirkonnas ja element on Eeter. See on tühi ruum, mis on planeet Maa ja tähtede vahel, kosmiline tühjus. Vishudha chakra kannab endas puhtuse energiat. Aja ja ruumi taju, puhas intuitsioon.

Puhas loovus nii teaduse kui kunsti mõttes, esteetilised tunded. Seksuaalsus Vishudha tasandil on väga haruldane. Mõned kujud India templites kajastavad seksuaalsust Vishudha chakra tasandil. See on pooljumalik seksuaalsus. Tiibeti budistidel on rituaal, kus nad armastavad Dakinidega. Need on vaimsed olendid, pooljumalad, kes sünnivad vahel ka inimese kehastuses.

Seks Dakiniga, üliinimliku jumalannaga, milles on omavahel seotud teadus, matemaatika, kunstid ja intuitsioon ning mis on midagi püha. Vishudha chakra seksuaalsust on tänapäeval väga raske kirjeldada, kuna selle chakra teadvus on väga haruldane ja inimesed ei resoneeru sellega, ei mõista seda. See on üks probleemsemaid chakraid, kuna inimesed ei mõista seda puhtust, mis kaasneb armatsemisega Vishudha tasandil.

Enamus inimeste jaoks ei ole armatsemisel ja seksil midagi ühist selle puhtusega, mis kajastub Vishudha chakra tasandil. See on omamoodi eriline lähenemine seksuaalsusele ja kui te seda tunnetate ja mõistate, siis saate te sellest ka aru. See on süütuse, puhtuse ja armastuse koos eksisteerimine, justkui Neitsi Maarja armatseks sinuga.

Naine, kes on süütuse, puhtuse ja emaliku armastuse sümbol. Seda on raske isegi seksiks nimetada. See on armastuse väljendumise viis, mis on nii kõrgel vibratsiooni tasandil, et seda on isegi raske seksiga seostada. Tantras on seks üheks armastuse väljenduse vormiks. Armastus on seksi kõrgem vorm ja seks on armastuse madalam vorm.

Seks kasvab armastuseks ja armastus väljendub seksi kaudu. Nad on omavahel loomulikult ühendatud ja neid ei ole vaja lahutada. Parema käe tantras on armastus armastus ja seks ei ole oluline ega vajalik.

Vasaku käe tantras on armastus ja seks omavahel ühendatud ja moodustavad ühtse terviku. Kui te kogete seksuaalsust Vishudha chakra tasandil, siis tundub see, nagu keegi ütleb teile, ma armastan sind, aga teeb seda läbi matemaatiliste valemite. See on võimas, intensiivne, puhas, süütu, täiuslik, kosmiline kogemus, mis kajastab samal ajal selgust, tarkust ja teadvust. See on justkui teadvuse ja armastuse tunde puhas sümbioos.

See on väga haruldane ja suure tõenäosusega te seda alguses ei koge. Kui inimesel on soodumus Vishudha chakra tugevamale avanemisele, siis võib ta seda ka varem kogeda.

Ajna chakra

Ajna on kuues chakra ja asub otsmiku keskel, nn „Kolmas silm“. See on mõistuse tasand ja seksuaalsus Ajna tasandil on justkui inglite ja jumalate teadvuse seksuaalsus. S

ee on puhta teadvuse ja hinge tasandi seksuaalsus, mida on väga raske mõista. Indias sümboliseerib seda Shiva Ardhana Rishvara, see on Shiva sümbol, mis on pool mees ja pool naise kujuga. Parem pool on mees ja vasak pool on naine.

Mees ja naine on koos ühes kehas nii, et nad moodustavad ühtse terviku. See sümboliseerib ka duaalsuse kadumist. Ajna chakra on viimane tasand, kus manifesteerub veel duaalsus. Kui teil õnnestub tõsta oma seksuaalenergia Ajna chakrani, siis on tunne, et see ei saa enam paremaks minna.

Ainuke võimalus tõusta veel kõrgemale on saada partneriga üheks. Nii kaua kui eksisteerib kaks armastajat, on Ajna chara seksuaalsus kõige kõrgem ja ülevam kogemus.

Sahasrara chakra

Sahasrara on seitsmes chakra ja asub pea kohal. Sahasrara kajastab üheks saamist. Sellel tasandil puudub duaalsus, see on puhta teadvuse tasand. Sellel tasandil puudub seksuaalsus, see on puhta meditatsiooni seisund.

Shiva on Shakti ja Shakti on Shiva. Sellel tasandil saavad nad üheks ja pole enam neid, kes saaksid armatseda ja seksiga tegeleda.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman