Tantramassaaz ja menstruatsioon

Posted by on Sep 20, 2015 in Events | Comments Off on Tantramassaaz ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.  

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

Menstruatsiooni ajal tantramassaazi tegemine aitab naistel üle saada sellega seotud häbi ja piinlikkuse tundest ning aktsepteerida endas ka seda poolt. Mõistes, et see on naiseks olemise loomulik ja eluterve osa. Kuna päevade ajal on naistel seksuaalsus tavalisest kõrgem, siis võivad nad kiiremini avaneda ja saada ka massaaži seansil väga võimsaid kogemusi.

Kui naised kogevad võimsaid sisemisi orgasme, siis liigub seksuaalenergia kehas sisse ja üles poole (protsess,  mida nimetatakse energia sublimatsiooniks). Selle tulemusel muutuvad päevad ajaliselt lühemaks ning väheneb vere kaotus. Vahel on juhtunud ka seda, et menstruatsioon on täielikult peatunud kui lisaks toitub naine puhtalt ja tegeleb jooga ning meditatsiooni praktikatega. Mida vähem verd naine päevade ajal kaotab, seda vähem eluenergiat annab ta endast selle protsessiga ära, seda vitaalsem ja elujõulisem ta on.

Kui naine tunneb ennast päevade ajal enamvähem normaalselt, tal ei ole tugevaid alakõhu või seljavalusid, siis soovitame menstruatsiooni pärast massaazi sessiooni mitte edasi lükata. Vaadata otsa oma hirmudele, häbi ja süütundele ning mõista, et selleks ei ole tegelikult mingit põhjust. Tantra terapeut ei pelga menstruatsiooni verd ja ta aitab oma mõistva ning eluterve suhtumisega ka naisel näha seda normaalse ja loomuliku osana Naiseks olemises.