Kontakt

Seksuaalsus on see, millest saab kõik alguse, seksuaalenergiaga luuakse elu. Seksuaalenergia on Universumi kõige võimsam energia, see on loomise energia. Tantra.

Tänapäeval on seksuaalsus tihti vääriti mõistetud ja paljude jaoks tabuteema. Enamus inimesi kasutab seksuaalsust vaid laste saamiseks ja enda emotsionaalseks mahalaadimiseks.

Iidsed kultuurid annavad meile edasi õpetusi, avades seksuaalsuse tõelise potentsiaali ja näitavad meile, et seksuaalsus on midagi püha ja maagilist. Et seda kõike mõista, on meil vaja avardada oma teadmisi seksuaalsusest ja õppida oma seksuaalenergiat õigesti ja teadlikult kasutama.

Tean enda kogemusest, et läbi seksuaalsuse saab tervendada väga mitmeid aspekte inimese elus. Sellepärast olengi oma tööks valinud Tantrateraapia.

Mille poolest erineb Tantramassaaži teraapia tavateraapiast? Selle asemel, et tundide viisi probleemidest rääkida, proovime koos leida lahendusi läbi Sinu keha. Aitan inimestel avaneda energeetiliselt, muuta suhtumist seksuaalsusesse ja läbi selle paranevad tavaliselt lähisuhted ning igapäevane elukvaliteet. Läbi Tantramassaaži teraapia saad Sa tunda ennast rohkem elavana oma kehas, tunda rohkem naudinguid ja muutub Sinu suhe nii iseenda kui teistega.

Kui Sa tahad muuta oma suhtumist seksuaalsusesse, avardada oma keha tundlikkust ja energeetilist taju, siis on Tantrateraapia just Sinu jaoks. Aitan naistel leida üles ja avada rohkem oma naiselikkust ja meestel mehelikkust.

Võta minuga julgesti ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida ja leiame koos Sinu jaoks parima lahenduse.

Urmas Silman tantra terapeut, yoni massaaz

Urmas Silman
Telefon: +372 5034356

Saada e-mail: