Tantra terapeudi koolitus

tantra terapeudi koolitus retriit urmas silman

Tantra terapeudi koolitus – tantra retriit

Tule võta osa unustamatust tantra kogemusest ja veeda 2 imelist nädalat tantristlikus keskkonnas, kus toimub sügav areng ja avanemine.

Kursus viiakse läbi 4 päevaste osadena, iga 4 õppepäeva järel on üks puhkepäev.

Tantra teraapia on üks holistilise teraapia vorme, mis kogub järjest enam populaarsust. Tantra teraapia tegeleb inimese tervendamise ja avamisega läbi seksuaalenergia. Seksuaalenergia on üks võimsamaid energiad meie universumis, see on loomise energia.

Umbes 90% inimestest pole vähematki aimu, mida seksuaalsus tegelikult endas peidab ja kui võimas tööriist on igapäev meie käsutuses. Seksi kasutatakse valdavalt laste saamiseks või enda emotsionaalseks ja füüsiliseks maha laadimiseks.

Seksuaalsust teadlikult kasutades saab paremaks muuta suhteid iseenda ja teistega, oma tervist, olla tööalaselt võimekam ja avada sügavuti oma naiselikkus või mehelikkus.

Tantra terapeudi töö sobib inimesele, kes tahab tervendada nii ennast, kui teisi, on julge ja avatud meeleaga.

Järjest rohkem inimesi mõistab, kui oluline osa on seksuaalsusel nende elus. Seksuaalenergia väärkasutamine mõjutab iga aspekti meie elus, selle õigesti suunamine aga teeb imesid.

Seksuaalenergia kasutamine on üks hästi hoitud saladusi, mida teavad maailma edukamad, tervemad ja õnnelikumad inimesed.

Tantra terapeudi töö annab sulle võimaluse töötada paljude erinevate inimestega. See on põnev, huvitav ja sind ennast arendav. Tantra teraapia seansside kaudu saad sa jagada teiste inimestega tingimusteta armastust.

Sul on võimalik teha ise oma enda töögraafik, soovi korral võid töötada kodus. Tantra terapeudi töö tegemine on väikeste kuludega. Sa võid puhata millal sa ise soovid. Sa võid seda tööd teha põhitöö kõrvalt või põhitööna. Võimalusi on piiramalt. Sinu töö aitab teisi inimesi ja läbi selle arened sa ka ise. Lisaks on see töö, teadmised ja oskused, mida võid endaga kaasa võtta igasse maailma otsa. Kõikjal maailmas on inimesi, kellel on soov oma seksuaalsust avardada tantra teraapia abil.

Kahe nädala jooksul saad põhjaliku ülevaate tantristlikust seksuaalsusest, tantra põhimõtetest ja õpid selgeks palju erinevaid massaažitehnikaid. See koolitus võib saada sulle elumuutvaks kogemuseks. Praktiseerides iga päev joogat, andes ja võttes vastu massaažiseansse ning tehes tantristlikke harjutusi, võid sa läbida sügava avanemise ja muutuste protsessi. Iga osaleja saab ise ja annab teistele koolituse ajal vähemalt 6 tantramassaaži seanssi. Juba see on võimas kogemus, mis avardab sügavalt sinu enda seksuaalsust.

Koolitusel õpetame põhjalikult, kuidas avada ja tervendada naisi ja mehi, kuidas nõustada oma kliente suhte- ja terviseprobleemide korral. Õpetame, kuidas töötada paaridega, kuidas kaitsta ja puhastada ennast energeetiliselt ning kuidas teha seda tööd nii, et vältida läbipõlemist.

Neile, kes ei taha töötada tantra terapeudina, annab see kahenädalane väga põhjalik tantra koolitus võimaluse veeta aega spirituaalses keskkonnas, anda ja saada iga päev vähemalt üks tantramassaaži seanss.

Lisaks sellele saad sa palju teadmisi tantrast, teeme tantristlikke harjutusi, mänge ja alustame igat päeva hatha jooga praktikatega. Koolituse ajal toetame oma keha, toitudes ainult taimetoidust, vältides loomseid produkte (v.a. munad), piimatooted ja suhkur.

 

Urmas Silman tantra terapeut, yoni massaaz

Tantraterapeut Urmas Silman

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme.

Minu poolt  pakutav tantramassaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme. Yoni massaaz aitab naistel vabastada kehamälusse kinni jäänud emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaz aitab naistel avada  oma naiselikkust ja seksuaalsust.

tantrateraaapia urmas silman

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

LOE EDASI

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

LOE EDASI

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

LOE EDASI

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

LOE EDASI

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

LOE EDASI

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

LOE EDASI

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

LOE EDASI

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

LOE EDASI

animus ja anima