Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui tantrateraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Miks tullakse Tantramassaaži seansile?

Tantramassaaži seansile tulevad inimesed erinevatel põhjustel. Alates soovist süvendada oma teadmisi, kogemusi ja arusaamist tantristlikust seksuaalsusest, kuni soovini saada abi keha tundlikkuse ja seksuaalsusega seotud probleemide lahendamisel või emotsionaalsete traumadega.

Naiste kogemused Tantramassaaži seansil.

Naistel võib olla erinevaid põhjuseid, miks nad soovivad tantramassaaži seansile tulla. Sageli soovitakse enda jaoks avastada ja kogeda tantristliku seksuaalsuse sügavust, õppida paremini tundma oma keha ja kogeda naudinguid mitmekülgsemalt.

Paljud naised avastavad tantramassaaži kaudu, et on nad võimelised kogema rohkemat kui ainult ühte tüüpi orgasmi ja nende keha ja meel on avatud ka kogukehaorgasmide kogemiseks.

Teine levinud põhjus on soov ületada orgasmide saamisega seotud raskused või vabaneda seksuaalsetest traumadest ja negatiivsetest emotsioonidest, mis võivad olla kehamälus talletunud ja pärsivad sellega normaalset seksuaalfunktsiooni.

Meeste kogemus

Meeste jaoks võib tantramassaaži seansile minemise põhjuseks olla soov õppida paremini kontrollima oma seksuaalenergiat, et aidata oma partneril kogeda sügavamaid, ajaliselt pikemaid ja intensiivsemaid orgasme ning parandada oma seksuaalset vastupidavust. Lisaks võib tantramassaaž aidata lahendada meestel erektsioonihäireid, õpetades, kuidas eraldada orgasmi ejakulatsioonist, mis võimaldab omakorda kogeda ka meestel sügavamaid naudinguid.

Tantramassaaži mõju

Tantramassaaž on leidnud üha enam tunnustust tänapäeva kiire elutempo ja stressi all kannatavate inimeste seas, kui väga tõhus moodus, mis toetab meie isiklikku ja vaimset arengut. See unikaalne lähenemine ühendab endas sügava lõõgastuse, teadlikkuse suurendamise ja keha ning meele harmooniasse viimise kunsti. Tantramassaaži peamine eesmärk on aidata inimestel avardada oma seksuaalset teadlikkust ja süvendada intiimset ühendust iseenda ja teistega. Pakkudes samal ajal ka võimalust alandada stressi taset, vältida depressiooni ja olla abiks erinevate traumade leevendamisel.

Tantramassaaži mõjud ulatuvad kaugemale pelgalt meie füüsilise keha naudingust. Terapeutilise mõjuga praktika pakub terviklikku lähenemist inimese heaolule, toetades emotsionaalsetest pingetest vabanemist ja psühholoogilist tervenemist, mis on sageli seotud sügavalt juurdunud seksuaalsete ja emotsionaalsete traumadega. Tantramassaaži abil on võimalik saavutada olulisi läbimurdeid suhtlemises ja suhetes, aidates inimestel luua sügavamaid ja tähendusrikkamaid ühendusi nii enda kui ka teistega.

Tantramassaaži mõju ei piirdu ainult sinu enda tervenemisega, see võib oluliselt mõjutada ka inimeste vahelisi suhteid, parandades suhtlemisoskust, suurendades usaldust ja sügavust partnerite vahel. Tantra teraapia aitab inimestel ületada barjääre, mis on takistanud neil tunda täielikku lähedust ja ühtsust partneriga. 

Tantramassaaž on rohkem kui massaaž – see on rännak sinu iseenda sügavamatesse kihtidesse, avastamaks oma peidetud potentsiaali ja avardamaks teadvust. Selle praktika aitab tuua esile inimese kõige ehedamad ja puhtamad tunded, julgustades neid elama autentsemat ja täisväärtuslikumat elu.

Tantramassaaži abil on võimalik:

–  avardada seksuaalset teadlikkust ja süvendada intiimsust.
–  leevendada stressi ja vähendada depressiooni sümptomeid.
–  tervendada emotsionaalseid ja seksuaalseid traumasid.
–  parandada suhtlemist ja suhteid lähedastega.

Tantramassaaž Tallinnas

Pikaajalise kogemusega tantraterapeudina pakun Tallinnas tantramassaaži teenuseid, mis võimaldavad inimestel kogeda tantra tervendavat ja transformeerivat mõju turvalises ja toetavas keskkonnas. Juhendan teid läbi seansi, aidates vabaneda seksuaalsusega seotud piirangutest ja avastada oma sisemise jumalanna potentsiaali.

Stressi ja Pingete Leevendamine

Tänapäeva kiires ja stressirohkes elutempos elamine tähendab tihti pidevat kiirustamist ja emotsionaalse surve all olemist. Tantramassaaži sügavalt lõõgastavad tehnikad aitavad vähendada stressi taset, leevendada lihaspingeid ja parandada üldist heaolu, pakkudes kehale ja vaimule hädavajalikku puhkust.

Emotsionaalne Tasakaal ja Heaolu

Tantramassaaž võimaldab sügavat emotsionaalset vabastamist, aidates vabaneda vanadest emotsionaalsetest blokeeringutest ja traumadest. See aitab taastada emotsionaalset tasakaalu ja suurendab üldist heaolutunnet, mis on oluline keskkonnas, kus emotsionaalne stress võib kergesti kuhjuda.

Sügavam Ühendus Endaga

Tantramassaaž julgustab eneseavastamise teekonda, aidates inimestel luua sügavama ühenduse oma sisemise minaga. See võimaldab paremini mõista oma vajadusi ja soove, tugevdades enesehinnangut ja enesearmastust.

Seksuaalsuse ja Intiimsuse Avardumine

Tantramassaaž avab ukse seksuaalsuse ja intiimsuse sügavamale mõistmisele, aidates ületada seksuaalseid probleeme ja süvendada intiimset ühendust partneriga. See on eriti oluline kui kiire elutempo võib kahjustada lähedasi suhteid.

Energia Taseme Tõus

Tantramassaaži praktikad, sealhulgas hingamisharjutused ja energiatöö, aitavad vabastada kehas seisma jäänud energiat, suurendades üldist energia taset ja vitaalsust. See on kasulik neile, kes tunnevad end sageli väsinud ja kurnatuna.

Parandab Suhtlemist ja Suhteid

Tantramassaaž õpetab teadlikku puudutust ja suhtlemist, mis on olulised oskused igasugustes suhetes. Õppides, kuidas väljendada oma vajadusi ja soove ausalt ja avatult, võivad inimesed parandada oma suhtlemisoskust ja tugevdada suhteid.

Minu eesmärk on toetada inimesi nende teekonnal eneseavastamise, tervenemise ja ümberkujunemise poole. Kui Sa soovid  luua oma elus ruumi sügavamale ühendusele, rahule ja heaolule, siis oled oodatud minuga ühendust võtma ja broneeri endale aeg Tantramassaazi seansile. Luba viia end rännakule, mis avab uued uksed Sinu sisemisse maailma ja toob esile Sinu tõelise olemuse.

Tantramassaaž on palju enamat kui lihtsalt füüsiline nauding, see on värav Sinu sügavama enda tundma õppimiseks ja ühenduse loomiseks kõige pühamaga Sinus endas ja Sinu ümber. Olgu Sinu eesmärgiks seksuaalse naudingu avardamine, emotsionaalsete blokeeringute vabastamine või lihtsalt soov kogeda midagi uut ja tervendavat, on minu poolt pakutav tantramassaaž Tallinnas võimalus avastada tantra maailma kõige sügavamal ja Sulle sobival moel.

Broneeri aeg juba täna

Broneeri aeg juba täna ja astu esimene samm oma vaimse ja seksuaalse avastusretke alustamiseks. Ükskõik, kas otsid isiklikku tervenemist, soovid süvendada oma spirituaalset praktikat või lihtsalt otsid uut viisi lõõgastumiseks ja stressist vabanemiseks, tantramassaaž on võimas abivahend Sinu teekonnal.

Võta minuga ühendust, et leppida kokku aeg, mis sobib Sulle kõige paremini. 

Ootan Sind, et jagada tantra tarkusi ja pakkuda kogemust, mis võib Sinu elu igaveseks muuta.

Ära lükka oma teekonna algust edasi. Broneeri aeg juba täna ja lase end viia avastusretkele, mis muudab Sinu arusaama naudingust, ühendusest ja elust endast.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Seotud küsimused seoses tantramassaažiga Tallinnas

Mis teeb tantramassaaži unikaalseks võrreldes tavalise massaažiga?

Tantramassaaž erineb tavapärasest massaažist, kuna see hõlmab nii füüsilist kui ka spirituaalset tervendamist, ühendades iidsed tantra õpetused ja massaažitehnikad. See mitte ainult ei lõõgasta ja lõdvesta keha, vaid avardab ka seksuaalset teadlikkust ja süvendab intiimsust, aidates vabastada füüsilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Millised on peamised põhjused, miks inimesed tantramassaaži seansile tulevad?

Inimesed tulevad tantramassaaži seansile erinevatel põhjustel, sealhulgas sooviga süvendada oma arusaama tantristlikust seksuaalsusest, ületada seksuaalseid probleeme, leevendada emotsionaalseid traumasid, parandada suhtlemist ja suhteid lähedastega ning leevendada stressi ja depressiooni sümptomeid.

Kuidas tantramassaaž aitab leevendada stressi ja depressiooni sümptomeid?

Tantramassaaži sügavalt lõõgastavad tehnikad aitavad vähendada kehalise ja vaimse stressi taset, luues samal ajal positiivseid emotsioone ja parandades üldist heaolu. Tantramassaaž aitab taastada emotsionaalset tasakaalu ja suurendada elurõõmu.

Kas tantramassaaž on sobilik ainult naistele?

Ei, tantramassaaž on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Mehed pöörduvad tantramassaaži poole, et õppida kontrollima oma seksuaalenergiat, kogeda sügavamaid orgasme, parandada seksuaalset vastupidavust ja leevendada erektsioonihäireid. Naistele võib see pakkuda võimalust kogeda mitmekülgsemaid naudinguid ja ületada seksuaalseid traumasid

Kuidas broneerida tantramassaaži aega Tallinnas?

Tantramassaaži seansi aja broneerimiseks Tallinnas tuleb ühendust võtta tantraterapeudiga, näiteks minuga, Urmas Silman’iga. Võta minuga ühendust e-posti, telefoni või veebilehe kaudu, et leppida kokku sobiv aeg ja saada vajaduse korral lisateavet teenuse kohta.

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman