Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Posted by on Feb 8, 2015 in Events | Comments Off on Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.   

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

Naised tulevad tantra ja yoni massaaz ‘i peamiselt järgmistel põhjustel;

  1. Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet. 
  2. Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.
  3. Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.
  4. Naised, kes saavad erinevaid orgasme. Nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.
  5. Naised, kes on elutervelt uudishimulikud ja tahavad kogeda tantra ja yoni massaazi ning selle positiivset mõju. 

 

Kõik naised on erinevad ja samuti on erinev nende seksuaalsus. Mõni naine avaneb seksuaalselt täielikult ja on võimeline kogema kõiki erinevaid orgasme juba esimesel tantramassaazi seansil, mõnel naisel on selleni jõudmiseks vaja olnud kaheksat seanssi. Me soovitame teha umbes nädalase vahega kolm tantra ja yoni massaazi seanssi ja enamusel naistel avaneb selle aja jooksul erinevate orgasmide saamise võime. Väga oluline on ka see, kui palju soovib naine ise avaneda ja endaga tegelda. Ma annan alati kaasa soovituslikud lihtsad kodused harjutused, mille tegemine aitab seksuaalsele avanemisele kaasa. 

 

  1. Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks olnud vähetähtis osa nende elust. Nad pole selle vastu eriti huvi tundnud ei lapsepõlves, ega nooruki eas, ega ise ennast rahuldanud. Saades vanemaks ja kuulates teiste naiste kogemusi seksist ja orgasmidest saadavast naudingust, soovivad nad ka ise seda osa oma elus avastada. Vahel on minu juurde tulemise põhjuseks ka see, et naine soovib oma mehele rohkem naudinguid ja rahuldust pakkuda ning tema orgasmide mitte saamine on suhtes probleemiks. Nendel juhtudel on tihti tegemist lapsepõlvest kaasa tulnud arusaamadega, et seksuaalsus on tabu. Sellest ei ole kodus räägitud ja vanematel ei ole omavahel olnud ka füüsilist lähedust ega intiimsust.

Sellistel naistel võib seksuaalne avanemine võtta rohkem aega ja vajab rohkem tööd iseendaga. Neil on vaja õppida tundma ja armastama oma keha, leida ja luua ühendus oma keha ja tunnete, Yoni ja Südame vahel. Väga oluline on kannatlikkus ja järjepidevus iseendaga töötamisel. Seksuaalse avanemise toetamiseks võib olla vaja teha rohkem massaazi seansse. Minu senise kogemuse põhjal kuni kaheksa seanssi, mis tähendab ajaliselt umbes kahekuulist protsessi.  

 

  1. Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks tähtis osa nende elust ja nad on tihti justkui alateadlikult tunnetanud, et seksis on midagi palju enamat, kui see mida nad seni on kogenud. Kliitori orgasm on justkui üürike hetk, kus Sulle näidatakse, mida Sa võid pikemate ja sügavamate sisemiste orgasmidega kogeda. Sellised naised avanevad üldiselt seksuaalselt kiiresti, ühe kuni kolme massaazi seansiga ja nad õpivad saama ning kogema erinevaid sisemisi orgasme. Samuti avaneb neil tihti energeetiliste kogukeha orgasmide saamise võime ja seksuaalsele kogemusele lisandub füüsilisele ja emotsionaalsele naudingule ka energeetiline dimensioon. Seks ja seksuaalsus võivad koos energeetilise dimensiooniga saada vaimsete kogemuste allikaks.

 

  1. Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.

Seksuaalsus on olnud nende naiste jaoks väga tähtis osa elust ja nad on seda nautinud, kuid mingil põhjusel on nad ennast emotsionaalselt lukku pannud ja sellega koos ka oma seksuaalsuse välja lülitanud. Sageli on selle põhjuseks olnud väga intensiivne ja intiimselt lähedane paarisuhe, mis on mingil põhjusel lõppenud ja naine on emotsionaalselt väga tugevalt haiget saanud. Vahel võib suhe ka jätkuda, kuid naine hoiab ennast emotsionaalselt lukus. Selleks, et vältida tulevikus haiget saamist, otsustab naine ennast emotsionaalset kontrollida ja hoiab lähisuhtes distantsi, ei lase kedagi endale emotsionaalselt lähedale ega ava ennast partnerile täielikult. Naiste jaoks on väga tähtis emotsionaalne ühendus ja lähedus paarisuhtes. Ilma selleta on neil raske seksuaalselt avaneda ja seksi nautida. 

Sellistel puhkudel on läbielatud negatiivsed emotsioonid ja kogemused talletunud keha mälusse energeetiliste blokeeringutena, mis väljenduvad lihaspingetena erinevates keha piirkondades ja Yoni tundlikkuse vähenemises.

Tantramassaaz ‘i seansid on olnud nende olukordade lahendamisel väga tõhusad. Kasutame erinevaid keha blokeeringutest vabastamise tehnikaid ja Yoni tundlikkus taastub tavaliselt kahe-kolme seansiga. Seksuaalne taas avanemine sõltub sellest kui tugeva emotsionaalse kaitsemüüri on naine enda ümber kasvatanud ja kui kiiresti on ta valmis sellest loobuma. Esimesed seansid võivad olla emotsionaalset väga intensiivsed, kuna kehas kinni olevatest emotsioonidest vabanemisel elad Sa need korraks uuesti läbi. Sa võid tunda kurbust, hingevalu, viha ja raevu, millega kaasneb ka vabastav nutmine ja pisarad. Kõik see on tervendava mõjuga ja hea on seansil vabanevaid tundeid mitte alla suruda ja kinni hoida. Lase neil minna, nad ei teeni Sind enam.      

Peale seda kui emotsionaalsed ja energeetilised blokeeringud on kehast vabanenud, avanevad naised seksuaalselt ruttu ja hakkavad uuesti kogema erinevaid orgasme, avastavad oma keha ja Yoni uusi imelisi võimeid ning hakkavad taas seksi nautima.

 

  1. Naised, kes saavad erinevaid orgasme, nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.

Need naised on elutervelt positiivse suhtumisega ja nad mõistavad seksuaalsuse jõudu ja väge. Nad on avatud kõigele uuele ja valmis kogema kõike, mida seksuaalsuse kaudu kogeda võib. Nad õpivad seanssidel paremini oma keha ja Yonit tundma, avastavad enda jaoks uusi erinevaid orgasme ja saavad tihti võimsaid energeetiliste orgasmidega kaasnevaid vaimseid kogemusi. Kaks-kolm massaazi seanssi aitavad tavaliselt tõsta Su seksuaalelu kvalitatiivselt täiesti uuele tasemele.  

 

  1. Naised, kes on uudishimulikud ja tahavad kogeda Tantramassaazi ja Yoni massaazi ning selle positiivset mõju.

Need naised tulevad Tantraga tutvuma ja on valmis vastu võtma kõike seda, mida Tantramassaaz neile pakkuda võib. Tihti on see nende jaoks esimene kokkupuude Tantraga ja ka esimene kogemus, kuidas olla teadlikult kohal oma kehas, võtta vastu ja olla avatud naudingutele ilma ise midagi vastu andmata.

Seksuaalne avanemine toimub neil tavaliselt kiiresti ja uute võimsate orgasmidega tutvumine võib olla väga erinev nende varasematest kogemustest ning muuta oluliselt nende suhtumist seksuaalsusesse. 

 

Kui Sa oled Naine, kes tunneb huvi Tantramassaazi vastu ja Sa soovid seda ise kogeda, siis oled Sa oodatud.  

Päikest Sulle,

Urmas