Tantra massaaži  koolitus Vol.1
15.-16.06.2024, Tallinnas

tantra massaazhi koolitus vol 1 urmas silman

Tantra massaaži koolitus algajatele ja edasijõudnutele Vol.1.
15.-16.06.2024, Tallinnas

Sellel koolitusel osalejatele õpetan 2 päeva jooksul:

– Inimese keha energeetikat
– Meeste ja naiste seksuaalanatoomiat
– Keha üldmassaaži
– Marmamassaaži tehnikaid (energiapunktide mõjutamine kehal)
– Yoni & Lingam massaaž
– Rinnamassaaž
– Kuidas viia keha orgasmi ilma puudutuseta, energeetiline massaaž
– Kuidas avada meestel ja naistel kogukeha orgasme

Koolitus kestab mõlemal päeval 10.00-20.00
Koolituse hind on 250 EUR, paaridele 450 EUR.
Varajasele registreerijale on hind 220 EUR ja paaridele hind 400 EUR kuni 15.05.2024

Tantra massaazi praktiseerimine aitab sul tervendada ennast ja oma suhteid. Paljud probleemid, mis meil elus on, on seotud seksuaalenergia väärkasutamisega ja seda mitte ainult seksuaalsuse ja suhete tasandil. Inimene, kelle seksuaalsus on heas kohas, on terve ja õnnelik ning pidevas arengus. Tantra massaaz on suurepärane paaridele, kes on olnud koos pikemas suhtes ja soovivad oma seksuaalelu värskendada ning läbi selle tervenab ka paarisuhe.

Koolitusel teeme tutvust naiste 7 erineva orgasmitüübiga. Läbi Tantra massaaži avatakse naistel sisemised orgasmid või tugevdatakse nende orgasmi võimet. Naised, kes pole kunagi kogenud orgasmi saavad hakata kogema seda imelist ja müstilist kogemust.

Massaaži üks osa on naisejakulatsiooni võime avamine, mis on äärmiselt võimas ja vabastav kogemus. Tantra massaaž aitab naistel vabaneda tupeinfektsioonidest ja aitab ka tsüstide korral. Naine, kes saab sisemisi orgasme on särav ja rõõmus, enesekindel ja vaba….

Mida annab tantra massaaži koolitus meestele

Meestele annab Tantra massaaž võime hakata kogema kogukehaorgasme, olla imeline armastaja oma kaaslasele, pidades voodis vastu tunde. Aitab meestel erektsiooni ja enneaegse ejakulatsiooni probleemide korral. Õpetab eristama orgasmi ejakulatsioonist. Samuti on Tantra massaaž võimas stressi leevendaja ja aitab välja tulla depressioonist.

Mida annab tantra massaaži koolitus naistele

Õpetan naistele täpselt, kuidas oma mehega tööd teha ja aidata tal saada imeliseks Tantristlikuks meheks, sest naistel tuleb see palju lihtsamalt.
Õpetan, kuidas viia oma kaaslast kogukeha orgasmidesse ilma puudutuseta, juhtides energiat. Õpetame selgeks põhjaliku rinnamassaaži, mis ei peaks ühtki naist külmaks jätma. See võib olla Imeline lisa Teie eelmängule.

Hea teada

Koolitus toimub Eesti keeles. Vajaduse korral osalejatele sünkroontõlge Inglise keelde.

Koolitusele võib tulla üksinda või koos kaaslasega. Koolitus toimub Tallinnas ja täpsema asukoha teatame enne koolitust. Koolitusel osalemiseks on Sul vaja avatud meelt, julgust ja lugupidavat suhtumist teistesse.

Koolitust viib läbi Tantraterapeut Urmas Silman.  Olen läbinud Agama Joogakooli Tantra ja Hatha Jooga kursused. Olen õpetanud Joogat ja Tantrat Balil, Indias, Tais, Lätis, Venemaal ja Eestis.

Osale koolitusel

Koolitus kestab mõlemal päeval 10.00-20.00
Koolituse hind on 250 EUR, paaridele 450 EUR.
Varajasele registreerijale on hind 220 EUR ja paaridele hind 400 EUR kuni 15.05.2024

Koolitusel osalemiseks saada palun email:
urmassilman@gmail.com
tel. 50 34356

Tantramassaaži  koolitus Vol.1
15.-16. juuni 2024

urmas-silman-tantramassaazhi-koolitus-08

15.-16. juuni teen Tallinnas kahepäevase tantramassaaži  koolituse, mis on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Tule üksi või koos partneriga. Tantramassaaž Vol.1 koolitus toimub Eestis sellel aastal vaid ühel korral.

Tantramassaaž võib avada Sinu jaoks ukse tantristlike kogemuste maailma, aitab parandada keha tundlikkust ja saavutada paremat ühendust oma seksuaalsusega.

Loe lisaks ja avasta enda jaoks tantramassaaži tervendav jõud.

Urmas Silman tantra terapeut, yoni massaaz

Tantraterapeut Urmas Silman

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme.

Minu poolt  pakutav tantramassaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme. Yoni massaaz aitab naistel vabastada kehamälusse kinni jäänud emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaz aitab naistel avada  oma naiselikkust ja seksuaalsust.

tantrateraaapia urmas silman

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

LOE EDASI

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

LOE EDASI

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

LOE EDASI

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

LOE EDASI

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

LOE EDASI

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

LOE EDASI

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

LOE EDASI

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

LOE EDASI

animus ja anima