Kalender

im_couple

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Posted by on Nov 1, 2016 in Events | Comments Off on Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”. 

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu. 

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

Kui sisemine naiselikkus on mehes alla surutud, siis võib see väljenduda negatiivse Anima kaudu, mis käivitab mehes sellised isiksuseomadused nagu; edevus, tujukus, upsakus, kalduvus tunnetega manipuleerida.

Animus

Sõna Animus tuleb Ladina keelest ja sellel on mitu erinevat tähendust “ratsionaalne hing, elu, vaimne jõud, intelligentsus“.

Animus viitab alateadlikule mehelikkuse dimensioonile naises, mis on ühiskonna-, vanemate- ja kultuurimõjude tõttu tihti pärsitud ja alla surutud. Teisest küljest on mõned ühiskonnad ja kultuurid (nt. Lääne kultuur) kehtestanud halastamatult mehelikud ideaalid ja nende järgimine on naistele pea ainus võimalus, et olla karjääris edukas, elus edasi jõuda ja silma paista.

Need välised tegurid võivad tuua kaasa Animuse negatiivse poole aktiveerumise, mis avaldub naise isikupäras läbi; tundetuse, kõigele vastu olemise, agressiivsuse, julmuse, ja hävitamiskire kaudu.

Kui integreerida positiivne Animus naise psüühikas, siis võib see tuua naises esile; sisemise jõu, enesekindluse, tasakaalukuse, mõistlikkuse ja ratsionaalsuse.

Kui sa saad hea ühenduse oma sisemise Anima või Animusega, siis ei tähenda sees seda, et sa muutud homoks või lesbiks. Ja kui sa oledki nende seksuaalsete orientatsioonide esindaja, siis ei tähenda see ka seda, et sa muutud heteroseksuaalseks. Nendel sisemistel püsivatel elementidel ei ole midagi pistmist seksuaalsusega, vaid nad aitavad meil luua sisemist tasakaalu passiivse (nais) ja agressiivse (mees) energia vahel meie sees.

Ühendudes oma sisemise Animaga, on meestel võimalik paremini mõista naiselikku energiat, mis avaldub passiivsuse, tundlikkuse ja emotsionaalsuse kaudu. 

Kui mees soovib saada paremat ühendust Animaga, siis on tal hea teha järgmisi asju:

Praktiseeri tähelepanelikult ja kaastundlikult teise inimese kuulamise kunsti.

Taas avasta või loo endas tundlik ja kirglik pool läbi romantiliste žestide.

Hoolitse kellegi eest või kasvata midagi, mis vajab sinu pidevat tähelepanu.

Harjuta tähelepanelikkust ja teiste vajadustega arvestamist.

Lase oma sisemisel Animal avalduda läbi loovuse; laulmine, tantsimine, muusika, kunst, luule.

Harjuta ja praktiseeri meditatsiooni, et saada parem ühendus isendaga ja mõista oma emotsioone.

Laienda oma hobide ja huvide ringi selliselt, et tuua rohkem naiselikku energiat oma ellu.

Harjuta enesevaatlust ja pööra rohkem tähelepanu oma vajadusele armastuse ja läheduse järele.

Ühendudes oma sisemise Animusega, on naistel võimalik paremini mõista mehelikku energiat, mis avaldub aktiivsuse, võimu, domineerimise ja loogilise mõtlemise kaudu. 

Kui naine soovib saada paremat ühendust Animusega, siis on tal hea teha järgmisi asju:

Harjuta enesekindlust.

Sea ennast olukordadesse ja rollidesse, mis eeldavad sult võimu ja domineerimist.

Õpi võtma vastutust erinevate asjade ja valdkondade üle oma elus.

Avasta ja arenda enda juhtpositsioonil, liidriks olemise võimeid.

Loe ajaloolisi ja reaalseid sündmusi kajastavaid raamatuid, väljapaistvate inimeste elulugusid, mitte väljamõeldud romantilist ilukirjandust.

Harjuta oma eluga ise toimetulekut.

Õpi mehelikke oskusi (kuidas autot parandada, haamrit ja puuri kasutada, katki läinud asju parandada).

Tegele meditatsiooni ja enese avastamisega parema emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks.

Õpi olema ratsionaalsem. Kuidas ratsionaalsed inimesed lähenevad probleemidele, võtavad vastu otsuseid ja lahendavad keerulisi olukordi.
Peamine küsimus, mida pead endalt küsima on; “Milline on praegune tasakaal mees ja nais energiate vahel minu elus ja mida tuleb mul endas rohkem arendada?”

Mõnes naises võib olla näiteks rohkem Animus (mees) energiat kui nais energiat. Sellisel juhul tuleb tal luua uuesti ühendus oma sisemise Anima (nais) energiaga, mis on tal alateadvuses varjatud ja alla surutud. Sama kehtib ka meeste kohta. Tasakaalustatud enda saavutamine sõltub alati ka kontekstist, milles me hetkel oleme ja muutub erinevate inimestega.

Tantramassaaz ja menstruatsioon

Posted by on Sep 20, 2015 in Events | Comments Off on Tantramassaaz ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.  

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

Menstruatsiooni ajal tantramassaazi tegemine aitab naistel üle saada sellega seotud häbi ja piinlikkuse tundest ning aktsepteerida endas ka seda poolt. Mõistes, et see on naiseks olemise loomulik ja eluterve osa. Kuna päevade ajal on naistel seksuaalsus tavalisest kõrgem, siis võivad nad kiiremini avaneda ja saada ka massaaži seansil väga võimsaid kogemusi.

Kui naised kogevad võimsaid sisemisi orgasme, siis liigub seksuaalenergia kehas sisse ja üles poole (protsess,  mida nimetatakse energia sublimatsiooniks). Selle tulemusel muutuvad päevad ajaliselt lühemaks ning väheneb vere kaotus. Vahel on juhtunud ka seda, et menstruatsioon on täielikult peatunud kui lisaks toitub naine puhtalt ja tegeleb jooga ning meditatsiooni praktikatega. Mida vähem verd naine päevade ajal kaotab, seda vähem eluenergiat annab ta endast selle protsessiga ära, seda vitaalsem ja elujõulisem ta on.

Kui naine tunneb ennast päevade ajal enamvähem normaalselt, tal ei ole tugevaid alakõhu või seljavalusid, siis soovitame menstruatsiooni pärast massaazi sessiooni mitte edasi lükata. Vaadata otsa oma hirmudele, häbi ja süütundele ning mõista, et selleks ei ole tegelikult mingit põhjust. Tantra terapeut ei pelga menstruatsiooni verd ja ta aitab oma mõistva ning eluterve suhtumisega ka naisel näha seda normaalse ja loomuliku osana Naiseks olemises.

Tantramassaaz ja Polaarsus

Posted by on Apr 6, 2015 in Events | Comments Off on Tantramassaaz ja Polaarsus

Yin and Yang

Tantramassaaz ja Polaarsus

Kogu Universum ja kõik elu vormid Universumis toimivad positiivse (+)  ja negatiivse (-)  energia omavahelise koosmõjuna. Alustades aatomi tasemel toimivast (+)/(-) energeetilisest ühendusest, millest moodustub meie jaoks käegakatsutav ja realistlikult mõistetav mateeria, kuni meeltega raskemini hoomatava Päiksesüsteemi ja Galaktikateni välja.

Kogu Universumis pidevalt toimivad (+) Yang, meesenergia ja (-) Yin, naisenergia on vastandid, mis täiendavad teineteist ja moodustavad koos eksisteerides terviku. Meesenergia, Yang (+) püüdleb kõige vana hävitamise ja vabanemise poole, naisenergia, Yin (-) püüdleb rohkem säilitamise ja alles hoidmise poole.  Yang (+) toimib kaitsjana väliste ohtude vastu ja peab seega olema tugev, Yin (-) säilitab olulised alustõed ja põhimõtted ning valmistab meid ette nende edasiseks kasutamiseks.  Nende energiate tasakaalus hoidmine aitab saavutada elus harmooniat ja õnne, tasakaalutus toob aga tihti kaasa kaost, hävingut ja kannatusi.

Tantra üks peamisi printsiipe on energeetilise polaarsuse mõistmine ja selle teadlik kasutamine.  Meest ja Naist nähakse kui nende polaarsete energiate kehastust. Shiva – Universumi meheliku (+) energia aspekt, puhas teadlikkus ja Shakti – Universumi naiseliku (-) energia aspekt. Iga mees ja naine kannavad endas korraga mõlemat energeetilist aspekti; (+) meesenergia, aktiivne, väljapoole suunatud, andev ja (-) naisenergia, passiivne, sissepoole suunatud, vastu võttev. Meie füüsilises kehas on polaarsed energiad jaotunud nii, et meie vasak kehapool kajastab rohkem naiselikku energiat ja parem kehapool mehelikku energiat. Naised on üldiselt rohkem laetud naiseliku (-) Yin energiaga ja mehed rohkem meheliku (+) Yang energiaga. Mida tugevama (+) Yang energiaga on mees, seda tugevam on naiste energeetiline tõmme tema suunas. Sama kehtib ka naiste osas, mida tugevam on naise (-) Yin energia, seda tugevamat alateadlikku tõmmet ja atraktiivsust tunnevad mehed tema suhtes. Me oleme oma klientidelt saanud korduvalt tagasisidet, et peale seda, kui nad on tantramassaaz abil seksuaalselt rohkem avanenud ja nende soole omane (+) või (-) energia on tugevamalt aktiveerunud, on nad saanud oluliselt rohkema tähelepanu osaliseks. Neid märgatakse, nad paistavad välja, nad säravad, on seksuaalsed ja tugevalt polaarsed.

Energeetiline polaarsus toimib väga tugevalt ka tantramassaaz seansil ja polaarsusest lähtuvalt on oluliselt mõjusam kui mehele teeb massaazi naine ja naisele teeb massaazi mees. Paljud naised pelgavad mehe juurde tantramassaaz minna, kuna see on nii intiimne, seksuaalne ja isiklik kogemus. Naised on oma elus meeste pärast kannatanud, emotsionaalselt ja tihti ka füüsiliselt haiget saanud ning kardavad või pelgavad mehi. Sellisel juhul ongi vahel parem alustada tantra teraapiat naisterapeudiga. Kui oma esmastest hirmudest ja pelgusest on üle saadud, siis on hea teha mõned seansid koos meesterapeudiga, et tasakaalustada paremini naisenergiat ja proovida hakata uuesti mehi usaldama. Mitmed meie naiskliendid on alustanud tantra teraapiat naisterapeudiga ja jätkanud meesterapeudiga ning öelnud, et erinevus on väga suur. Mõlemad pakuvad erinevat kogemust ja täiendavad üksteist. Polaarsusega seotud energeetiline mõju on mehe ja naise vahel oluliselt tugevam. Tihti kogevad naised ja mehed energiate liikumist ja energeetilisi orgasme juba siis, kui teeme keha pingetest vabastavat üld massaazi, tõstame keha tundlikkust õrnade puudutuste ja silitustega ning avame inimese energeetilist tundlikkust aktiveerides marma punktide tööd.

Kui naine ei ole kunagi varem või on väga harva kogenud hoolitsevalt hella suhtumist ja puudutust mehe poolt, siis on tal hea kogeda tantramassaaz mehega, kes oskab teda õigesti kohelda, andes talle massaaziga väga nauditava kombinatsiooni jõuliselt mehelikust ja õrnalt naiselikust puudutusest. Tugev meesenergia tasakaalustab ja rahustab naist seansi ajal ning aitab tal paremini keskmesse jõuda, leida endas sisemine rahu ja tasakaal. Kui naine on hetkel üksi ja tal ei ole partnerit või kui ta partner ei taha/ ei oska/ ei suuda teda energeetiliselt tasakaalustada, siis on hea käia aegajalt tantramassaaz seansil, et saada mehelikku energiat ja hoida oma naiselik seksuaalenergia aktiivsena. See aitab naisel olla rohkem naiselikus energias, annab talle hea enesetunde, positiivsema meeleolu ja parema tervise.  

Tänapäeva ühiskonnas on naiste ja meeste soorollid ja energeetiline polaarsus väga segi läinud. Naised on elu poolt peale surutud rollidest tulenevalt rohkem mehelikus energias ja mehed on tihti omaks võtnud naiselikus energias olemise, kuna selgelt eristuvas ja tugevalt mehelikus energias olemist ei peeta heaks ja aktsepteeritavaks käitumiseks. Sellest tulenevalt väheneb meeste ja naiste vaheline polaarsus ja energeetiline tõmme ning üha rohkem näeme vastastikust rahulolematust. Mehed ei ole rahul naistega ja naised ei ole rahul meestega. Vastastikune süüdistamine ei aita seda olukorda muuta. Kui me soovime muutust, siis peab see algame meist endast. Muutus meis endis saab toimuda vaid läbi teadlikkuse, läbi mõistmise, millises mehelikus või naiselikus energias me parajasti oleme ja millises energias me soovime olla. Sisemise rahu ja tasakaalu saavutame me siis, kui aktsepteerime ja mõistame endas mõlemaid, mees- ja naisenergiaid ja suudame endas tugevamalt aktiveerida meie soorollile vastava energia. Selles saab teile abiks olla ka tantra teraapia.

Sisemist arengut ja polaarsuse kasvu soovides,

Urmas

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Posted by on Feb 9, 2015 in Events | Comments Off on Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Vahekorra ajal koguneb meie alakeha piirkonda hulk seksuaalenergiat, mis kasvab nii suureks, et hakkab otsima väljundit. Siis on kaks võimalust, kas see energia läbi ejakulatsiooni või kliitori orgasmi kehast välja lasta ja sellega asi piirdubki, või suunata see energia kehas ülespoole. Energia ülespoole suunamise tulemusena läbib kogu keha mõnus surin, millega kaasnevad tihti energeetilised lained ja võnked, mis läbivad kogu keha. Vahel võib energia minna nii võimsaks, et käed, jalad ja lõua/suu piirkond kangestuvad lühiajaliselt. Kangestumine läheb tavaliselt 5-10 min üle ja keha täidab seejärel mõnus energeetiline surin. Selles ei ole midagi halba, keha pole lihtsalt veel harjunud nii tugevate energiatega ja reageerib sellele alguses nii. Kuid orgasm ei ole enam lokaalne, 3 sekundiline mõnus tunne suguelundite piirkonnas, vaid levib üle kogu keha ja võib kesta mitmest minutist kuni tundideni. Samuti võib selliselt saada kasvõi 20 orgasmi järjest.

Energeetiline kogukehaorgasm on võimalik esile kutsuda ka ilma puudutuseta, energiaid käega suunates. See on meeliülendav kogemus, kuid eeldab, et inimese keha on energeetiliselt avatud ja tundlik.

Tavaliselt vahekorras olles saadakse ainult üks orgasm ja sellega asi piirdubki. Siis on vaja pausi, kas 10 min või kuni nädal, kuidas kellelgi. Kui aga seksuaalenergia jääb vahekorra ajal kehasse, siis ei tunne te ennast peale seksimist enam tühja ja väsinuna. Meestel tuleb tihti ejakulatsiooniga orgasmi järgselt masendus peale. Nad tahaksid kas magama keerata, külmkapi tühjaks süüa või siis lihtsalt telekat vaadata.

Energeetiline kogukehaorgasm on aga hoopis vabastavam ja lõõgastavam ning sügavam. Tihti toimub tantra massaaazi seansside ajal allasurutud emotsioonide ja tunnete vabanemine, mis võib väljenduda erineval moel; läbi nutmise, naermise, karjumise jne. See on märgiks, mis näitab, et allasurutud ja kinni jäänud emotsioonid vabanevad meie füüsilisest ja emotsionaalsest kehast.

Kuidas saada energeetiline kogukehaorgasm?

Meestel on selleks vaja hakata eristama orgasmi ejakulatsioonist. Need kaks asja ei ole üks ja sama. Ajus tulevad need funktionaalsed reaktsioonid erinevatest kohtadest ja hetkel on enamus mehi nagu Pavlovi koerad, kes on treenitud nii, et kõigepealt tuleb orgasm ja siis ejakulatsioon. Orgasmi ja ejakulatsiooni eristamise võime arendamine ei toimu üleöö. Selleks on vaja ise endaga tööd teha. Kui kaua selleks aega läheb, see sõltub juba inimesest endast. Mõnel läheb 1 kuu, teisel 2 aastat, kõik on kinni tahtejõus ja keha loomulikes eeldustes. Sellega käib kaasas nii mõnigi hea asi. Esiteks õpib mees vahekorra ajal kauem vastu pidama ja isegi kui ta saab orgasmi, siis võib ta seksimist jätkata kas kohe või väga lühikese aja pärast. Kui mees kauem vastu peab, siis saavad naised tunda rohkem naudingut. Naistel on üles soojenemiseks vaja olla vahekorras umbes 20 minutit, aga keskmine mees peab vastu ainult 4-8 minutit. Uskuge mehed, teie seksuaalelu muutub kordades paremaks. Üks peamistest põhjustest, miks naised ei saa orgasme, on see, et mehed ei suuda piisavalt kaua vastu pidada.

Mehed, palun ärge võtke seda kui solvangut või süüdistust. Naistel on energeetilise kogukehaorgasmi kogemine natukene lihtsam. Kuigi suurem osa naisi kogeb ainult kliitori orgasme, on palju seksuaalselt rohkem avanenud naisi, kes kogevad ka sisemisi orgasme. Läbi võimsate sisemiste orgasmide on naistel võimalik minna energeetilisse kogukehaorgasmi. Sisemiste orgasmide eripäraks on see, et neid võib saada järjest nii palju, kui naisel selleks energiat jagub. Yonimassaaži üheks peamiseks eesmärgiks on avada seksuaalsele tundlikkusele naise tupe siseseintel olevad tundlikud piirkonnad ja punktid, naise emakakael ning vabastada sinna kinni jäänud emotsionaalsed pinged.

Naised hoiavad tihti allasurutud emotsioone ja traumasid tupes. Selleks, et tupe siseseintel olevad tundlikud punktid avaneksid, on need vaja vabastada pingete lahti masseerimisega. Ise on seda võimalik teha, kuid see pole siiski nii lihtne. Tantramassaaži tegemiseks on vaja kasutada spetsiaalseid tehnikaid ja teada teada täpselt kohti, mida mõjutada. Pead täpselt teadma, mida ja kuidas Sa teed ning jälgima tähelepanelikult, et Sa naisele liiga ei teeks. Parem on neid tehnikaid kellegi targema ja kogenuma juhendamisel õppida.

Vaatame lähemalt, millised on naiste 7 orgasmi:

 1. Kliitori orgasm – suurem osa naisi kogeb just seda orgasmi. Kliitori orgasm on loomult sarnane meeste ejakulatsiooniga, kiire, lühike ja selle tunnuseks on, et hiljem puudub soov edasi seksida. Kliitor ja rinnanibud on tavaliselt peale seda orgasmi hellad. Kliitori orgasmiga läheb energia tihti kehast välja. Kliitori orgasmid ei ole olemuselt halvad, kuid alguses võiks neist hoiduda, kuni naine oskab ise oma kehas energiate liikumist kontrollida ning oskab suunata ka kliitori orgasmi energiat sissepoole. See protsess nõuab naiselt harjutamist ega pruugi alati lihtne olla. Olen oma töös märganud, et naised, kes kogevad ainult kliitori orgasme, ei soovi mõne asja möödudes enam nii palju seksida kui varem. Samuti väldivad nad suhtes intiimsust ning lähedust või vajadus selle järgi on nende jaoks minimaalne.
 1. Madalam vaginaalorgasm – on seotud tupeava piirkonnaga. Ka selle orgasmiga kipub energia kehast välja minema, kuid ka seda energiat saab oskuslikult sissepoole suunata.
 1. Vaginaalorgasm – siia alla kuulub ka kuulus G-punkti orgasm. Naise tupe siseseintel on erinevad erogeensed tsoonid, mida stimuleerides jõuab naine orgasmini. Kui need punktid on kas kinni või tuimad, siis tuleb need massaaziga eelnevalt avada selleks, et naine saaks hakata kogema sisemisi orgasme. Naine saab ka ise sellele kaasa aidata treenides oma tupelihaseid iga päev 5-10 minutit, näiteks Kegeli harjutuste abil. Sellest on tavaliselt väga palju abi. Vaginaalorgasmi alla kuulub ka naisejakulatsioon.
 1. Emakakaela orgasm – See on kõige sügavam ja naisele suuremat rahuldust pakkuvam orgasm. See orgasm võib muuta naise loomust sügavuti. Kuid selle kogemine pole kõigile lihtsasti kättesaadav. Emakakael on naistel tihti kõva, pinges ja valulik, ning selle “lahti saamine” ei pruugi käia üleöö. Osad naised, kes on kogenud emakakaela orgasmi, on kogenud ka emakakaela ejakulatsiooni, mis on samuti väga võimas seksuaalne kogemus.
 1. Anaalorgasm – paljude inimest jaoks tabuteema. Anaalpiirkonda koguneb osadel naistel raske energia ja seda oleks hea aeg ajalt ülespoole suunata. Selle piirkonnaga tuleb olla väga delikaatne ja hellat ümber käia. Hea on alustada õrnalt sõrmega lahti masseerimisest, tehes seda ettevaatlikult ja kasutage alati õli. Olge kannatlikud, sest see võib palju aega võtta. Anaalorgasm ise on väga nauditav ja ma soovitan kõigil vähemalt korragi elus proovida.
 1. Rinnanibu orgasm – kui naine saab orgasmi rindade stimuleerimisest. Energia jääb kehasse sisse ja aktiveerib südame chakra, Anahata.  See on tavaliselt väga ilus ja nauditav orgasm.
 1. Urinaalne orgasm – kui naine suudab vahekorra ajal urineerida, kas orgasmi ajal või sellel ajal, kui mees on tema sees. See nõuab harjutamist ja oskust ning võimet loobuda kontrollist. Et seda harjutama hakata soovitatakse naistel enne vahekorda juua umbes liiter vett ja seejärel proovida vahekorra ajal urineerida. Ärge unustage oma voodit katta käterätikutega ja arutada seda eelnevalt oma partneriga.

Naise keha on uskumatult imeline, kui see avada. Seda, mida kõike naine on võimeline kogema, ei ole lihtne sõnadesse panna. Läbi naise võimsate orgasmide saab ka mees kogeda imelisi naudinguid. Lõpptulemusena on mees ja naine koos sügavates ja pikkades orgasmides ja kogevad läbi selle muutunud teadvuse seisundeid. Kes ütles, et seksil pole spirituaalsusega midagi pistmist? Võimsate ja kaua kestvate orgasmide abil saavutatakse muutunud teadvuse seisundeid. Selleks, et orgasmidega kaasnev energia teid kõrgematesse teadvusseisunditesse, oleks tarvis orgasmienergiates viibida mõnevõrra kauem kui tavapärased 3 orgasmisekundit.

Kui teid spirituaalsus üldse ei huvita, siis saate sellega oluliselt oma seksuaalelu kvaliteeti parandada, mis omakorda mõjutab positiivselt teie paarisuhet. Positiivne paarisuhe aga teeb paremaks teie mõlema argielu.

Naisejakulatsiooni on võimeline kogema iga naine. See on tõeliselt vabastav ja võimas kogemus. Esimestel kordadel võib see olla natukene ebameeldiv, kuna sellega vabaneb palju allasurutud emotsioone, kuid peagi muutub see väga nauditavaks ja tekib soov seda alati vahekorras olles kogeda. Naisejakulatsiooni avanemisega vabaneb naistel palju kehasse sisse jäänud allasurutud emotsioone. Tantras öeldakse, et naisejakulatsioon on üks naise müstilistest võimetest. Naine võib ejakulatsiooni ajal väljutada kuni 1l vedelikku. Kui naise kehast teha röntgenpilt, siis pole selles ühtegi kohta, kus see vedelik olla võiks. Tantra seletab seda nii, et see on seksuaalenergia, mis materialiseerub. Oleme täheldanud, et naisejakulatsiooni avanemine paneb ka naiste ainevahetuse paremini tööle. Paljud naised, kes käivad korduvalt tantra massaazi seanssidel, muutuvad kõhu- ja reite piirkonnast silmnähtavalt saledamaks. Palun ärge arvake, et see on uus ja moodne kaalulangetamise meetod. Pigem vabastab see keha stressist. Vahel on nii, et toitud küll tervislikult aga kehakaal ei taha kuidagi langeda ja siis aitab naisejakulatsiooni avamine. Kuid kui ejakulatsioon avada ja toitumisharjumused on halvad, siis ei juhtu kindlasti midagi. See kõik on osa tervikpildist ja selle all pean ma silmas tervislikku elustiili.

Oluline on mainida, et mitte iga Yonimassaaži tegev massöör ei suuda avada naisejakulatsiooni. Kui te lähete kellegi juurde tantramassaazi seansile ja ei koge seda, siis ärge arvake, et te pole võimelised naisejakulatsiooni kogema. Oluline on kasutada õigeid tehnikaid ja selleks peab terapeudil olema ka piisavalt jõudu.

 

 

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Posted by on Feb 8, 2015 in Events | Comments Off on Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.   

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

Naised tulevad tantra ja yoni massaaz ‘i peamiselt järgmistel põhjustel;

 1. Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet. 
 2. Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.
 3. Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.
 4. Naised, kes saavad erinevaid orgasme. Nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.
 5. Naised, kes on elutervelt uudishimulikud ja tahavad kogeda tantra ja yoni massaazi ning selle positiivset mõju. 

 

Kõik naised on erinevad ja samuti on erinev nende seksuaalsus. Mõni naine avaneb seksuaalselt täielikult ja on võimeline kogema kõiki erinevaid orgasme juba esimesel tantramassaazi seansil, mõnel naisel on selleni jõudmiseks vaja olnud kaheksat seanssi. Me soovitame teha umbes nädalase vahega kolm tantra ja yoni massaazi seanssi ja enamusel naistel avaneb selle aja jooksul erinevate orgasmide saamise võime. Väga oluline on ka see, kui palju soovib naine ise avaneda ja endaga tegelda. Ma annan alati kaasa soovituslikud lihtsad kodused harjutused, mille tegemine aitab seksuaalsele avanemisele kaasa. 

 

 1. Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks olnud vähetähtis osa nende elust. Nad pole selle vastu eriti huvi tundnud ei lapsepõlves, ega nooruki eas, ega ise ennast rahuldanud. Saades vanemaks ja kuulates teiste naiste kogemusi seksist ja orgasmidest saadavast naudingust, soovivad nad ka ise seda osa oma elus avastada. Vahel on minu juurde tulemise põhjuseks ka see, et naine soovib oma mehele rohkem naudinguid ja rahuldust pakkuda ning tema orgasmide mitte saamine on suhtes probleemiks. Nendel juhtudel on tihti tegemist lapsepõlvest kaasa tulnud arusaamadega, et seksuaalsus on tabu. Sellest ei ole kodus räägitud ja vanematel ei ole omavahel olnud ka füüsilist lähedust ega intiimsust.

Sellistel naistel võib seksuaalne avanemine võtta rohkem aega ja vajab rohkem tööd iseendaga. Neil on vaja õppida tundma ja armastama oma keha, leida ja luua ühendus oma keha ja tunnete, Yoni ja Südame vahel. Väga oluline on kannatlikkus ja järjepidevus iseendaga töötamisel. Seksuaalse avanemise toetamiseks võib olla vaja teha rohkem massaazi seansse. Minu senise kogemuse põhjal kuni kaheksa seanssi, mis tähendab ajaliselt umbes kahekuulist protsessi.  

 

 1. Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks tähtis osa nende elust ja nad on tihti justkui alateadlikult tunnetanud, et seksis on midagi palju enamat, kui see mida nad seni on kogenud. Kliitori orgasm on justkui üürike hetk, kus Sulle näidatakse, mida Sa võid pikemate ja sügavamate sisemiste orgasmidega kogeda. Sellised naised avanevad üldiselt seksuaalselt kiiresti, ühe kuni kolme massaazi seansiga ja nad õpivad saama ning kogema erinevaid sisemisi orgasme. Samuti avaneb neil tihti energeetiliste kogukeha orgasmide saamise võime ja seksuaalsele kogemusele lisandub füüsilisele ja emotsionaalsele naudingule ka energeetiline dimensioon. Seks ja seksuaalsus võivad koos energeetilise dimensiooniga saada vaimsete kogemuste allikaks.

 

 1. Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.

Seksuaalsus on olnud nende naiste jaoks väga tähtis osa elust ja nad on seda nautinud, kuid mingil põhjusel on nad ennast emotsionaalselt lukku pannud ja sellega koos ka oma seksuaalsuse välja lülitanud. Sageli on selle põhjuseks olnud väga intensiivne ja intiimselt lähedane paarisuhe, mis on mingil põhjusel lõppenud ja naine on emotsionaalselt väga tugevalt haiget saanud. Vahel võib suhe ka jätkuda, kuid naine hoiab ennast emotsionaalselt lukus. Selleks, et vältida tulevikus haiget saamist, otsustab naine ennast emotsionaalset kontrollida ja hoiab lähisuhtes distantsi, ei lase kedagi endale emotsionaalselt lähedale ega ava ennast partnerile täielikult. Naiste jaoks on väga tähtis emotsionaalne ühendus ja lähedus paarisuhtes. Ilma selleta on neil raske seksuaalselt avaneda ja seksi nautida. 

Sellistel puhkudel on läbielatud negatiivsed emotsioonid ja kogemused talletunud keha mälusse energeetiliste blokeeringutena, mis väljenduvad lihaspingetena erinevates keha piirkondades ja Yoni tundlikkuse vähenemises.

Tantramassaaz ‘i seansid on olnud nende olukordade lahendamisel väga tõhusad. Kasutame erinevaid keha blokeeringutest vabastamise tehnikaid ja Yoni tundlikkus taastub tavaliselt kahe-kolme seansiga. Seksuaalne taas avanemine sõltub sellest kui tugeva emotsionaalse kaitsemüüri on naine enda ümber kasvatanud ja kui kiiresti on ta valmis sellest loobuma. Esimesed seansid võivad olla emotsionaalset väga intensiivsed, kuna kehas kinni olevatest emotsioonidest vabanemisel elad Sa need korraks uuesti läbi. Sa võid tunda kurbust, hingevalu, viha ja raevu, millega kaasneb ka vabastav nutmine ja pisarad. Kõik see on tervendava mõjuga ja hea on seansil vabanevaid tundeid mitte alla suruda ja kinni hoida. Lase neil minna, nad ei teeni Sind enam.      

Peale seda kui emotsionaalsed ja energeetilised blokeeringud on kehast vabanenud, avanevad naised seksuaalselt ruttu ja hakkavad uuesti kogema erinevaid orgasme, avastavad oma keha ja Yoni uusi imelisi võimeid ning hakkavad taas seksi nautima.

 

 1. Naised, kes saavad erinevaid orgasme, nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.

Need naised on elutervelt positiivse suhtumisega ja nad mõistavad seksuaalsuse jõudu ja väge. Nad on avatud kõigele uuele ja valmis kogema kõike, mida seksuaalsuse kaudu kogeda võib. Nad õpivad seanssidel paremini oma keha ja Yonit tundma, avastavad enda jaoks uusi erinevaid orgasme ja saavad tihti võimsaid energeetiliste orgasmidega kaasnevaid vaimseid kogemusi. Kaks-kolm massaazi seanssi aitavad tavaliselt tõsta Su seksuaalelu kvalitatiivselt täiesti uuele tasemele.  

 

 1. Naised, kes on uudishimulikud ja tahavad kogeda Tantramassaazi ja Yoni massaazi ning selle positiivset mõju.

Need naised tulevad Tantraga tutvuma ja on valmis vastu võtma kõike seda, mida Tantramassaaz neile pakkuda võib. Tihti on see nende jaoks esimene kokkupuude Tantraga ja ka esimene kogemus, kuidas olla teadlikult kohal oma kehas, võtta vastu ja olla avatud naudingutele ilma ise midagi vastu andmata.

Seksuaalne avanemine toimub neil tavaliselt kiiresti ja uute võimsate orgasmidega tutvumine võib olla väga erinev nende varasematest kogemustest ning muuta oluliselt nende suhtumist seksuaalsusesse. 

 

Kui Sa oled Naine, kes tunneb huvi Tantramassaazi vastu ja Sa soovid seda ise kogeda, siis oled Sa oodatud.  

Päikest Sulle,

Urmas

 

 

Mida tähendab sõnapaar Tantra Mees?

Posted by on Feb 8, 2015 in Events | Comments Off on Mida tähendab sõnapaar Tantra Mees?

Paljude inimeste jaoks on arusaamatu, mida tähendab müstilise varjundiga sõnapaar Tantra Mees. See kõlab nagu midagi ebamaiset ja paljud naised unistavad sellest, et nende ellu tuleks Tantra Mees, kes lahendab justkui võluväel kõik nende probleemid ja teeb nad lõpuks ometi õnnelikuks.

Olen ise järginud ja elanud tantristlikku elustiili üle kümne aasta ning kirjutan täna enda arusaamisest ja kogemusest, mida tähendab olla tantristlik mees. See ei pruugi kattuda paljude õpetajate, gurude ja teiste tantristliku elustiili järgijate nägemusega, kuid on minu, kahe jalaga maalseisva ja realistliku Eesti mehe nägemus.

Paljude inimeste jaoks seostub  sõna Tantra seksiga. Tegelikult on Tantra spirituaalne eluviis, mis annab sulle vahendid, et elada oma elu mõtestatult, olles pidevas arengus. Tõelise tantristliku mehe ülimaks eesmärgiks on valgustunuks saamine, kuid tänapäeva maailmas on vähe mehi, kes selle poole püüdlevad või tunnevad vajadust selle järele. Isegi siis, kui eesmärgiks ei ole spirituaalsus, võib peaaegu igaüks leida Tantrast midagi, mis aitab tal oluliselt parandada elukvaliteeti, olla rohkem teadlikum ja selle läbi ka õnnelikum. Tantra hõlmab endas kõike, mis on seotud eluga. Olgu see siis söömine, tööl käimine või armastamine. Kõike on võimalik teha suurema teadlikkusega ja läbi selle avastada enda jaoks täiesti uus maailm. Hiljuti ütles üks meesklientidest, et ta pole kunagi varem oma elus kokku puutunud millegi sellisega, mis oleks toonud ta ellu nii suured muutused, kui Tantra. Ka tema on Tantrast enda jaoks välja noppinud just selle, mis talle praegu sobib ja läbi selle parandanud oma 29 aastat kestnud suhet, oma tervislikku seisundit ja enesetunnet. Allpool toon välja mõned teemad, mis haakuvad tõenäoliselt paljude meestega ja peatselt toimuv meeste koolitus Tantristlik Mees käsitleb neid teemasid põhjalikumalt.

1. Enda armastamine ja enese eest hoolitsemine.

Tantristlik mees armastab ise ennast. Ta armastab elu ja erinevaid elu vorme meie ümber. Sa oled ise enda kõige parem sõber või suurem vaenlane. Sa saad ise ennast üles tõsta või maha teha, kui sa endaga hästi läbi ei saa ja ennast ei armasta. Sina ise kontrollid oma emotsioone ja meeleseisundit.

Kui sa armastad ise ennast, siis saavad sind ka teised armastada ja sa oskad oma armastust teistele jagada.

Tantristlik mees hoolitseb oma tervise, kehalise, vaimse ja energeetilise heaolu eest. Tantristliku elustiili osa on tihti Hatha Jooga praktikate järgimine, mis tähendab teadlikku ja tervislikku toitumist, organismi puhastamise tehnikate, jooga asanate ja meditatsiooni praktiseerimist. Hatha Jooga praktikad aitavad õppida tajuma ja kontrollima energiate liikumist kehas ja nende teadlikku suunamist ning kasutamist.

Kõige võimsam energia meie kehas on seksuaalenergia ja tantristlik mees on õppinud ja oskab oma seksuaalenergiat aktiveerida, koguda ja teadlikult kasutada.

2. Oskus nais(t)ega ümber käia ja nais(t)e eest hoolt kanda.

Põhjus miks ma kirjutasin ühe naise või naiste on selles, et tantristlik mees võib olla teadlikult monogaamses suhtes ainult ühe naisega või tal võib olla mitmeid partnereid, kellega ta oma armastust, lähedust ja meesenergiat jagab. Kui mees õpib oma seksuaalenergiat kontrollima ja säilitama, siis võib ta olla samaaegselt mõlemale osapoolele sügavat rahuldust pakkuvas lähisuhtes mitme naisega. Ta suudab neid kõiki rahuldada ja tal on piisavalt meesenergiat, et oma partnereid emotsionaalselt ja energeetiliselt tasakaalustada.

Tantristlik mees on kas õppinud või oskab loomupäraselt naisi armastada. Ta hindab naise ilu ja naisenergiat. Seda, kuidas naine teistega suhtleb, tema naiselikku energiat, hoolivust ja õrnust. Ta jumaldab naise keha, selle kumerusi ja nõgususi, mis teda erutavad ning tekitavad seksuaalset tõmmet ja polaarsust. Ta on naiste suhtes seksuaalne, näeb neid seksuaalsetena ning hindab nende sisemist ja välimist ilu.

Tantristlik mees on õppinud selgeks naiste seksuaalse anatoomia, naise keha erogeensed tsoonid ja nende erinevad mõjutamise viisid, et pakkuda naisele võimalikult täiuslikke naudinguid ja sügavalt emotsionaalselt avavaid ning rahuldust pakkuvaid orgasme. Naine võib saada 7 erinevat orgasmi. Tantristlik mees oskab aidata naisel neid orgasme kogeda ja avada naise seksuaalset potentsiaali. Ta oskab pakkuda naisele armastust, lähedust ja intiimsust. Anda naisele oma mehelikku energiat ja rahustada ning tasakaalustada sellega naist.

Tantra mees püüdleb selle suunas, et olla suhtes teadlik, jälgida ja kontrollida oma emotsioone ning valida olla armastuses.

Tantra mees oskab olla naisele teadlikult parem partner, parem armastaja ja parem mees, kuid see ei lahenda koheselt kõiki naise muresid ja probleeme. Paarisuhtes on alati kaks poolt ja hästi toimiva lähisuhte jaoks on vaja mõlema partneri poolt küpset ja teadlikku suhtes olemist.

Keegi meist ei ole täiuslik, ega ole sündinud oskuste ja teadmistega, kuidas olla hea armastaja või tantra mees.

Samas on need kõik õpitavad oskused ja kui sul on huvi või tahtmist ennast nendes valdkondades täiendada, siis saad sa seda teha kursusel Tantristlik Mees.

Sisemist kasvamist ja arengut soovides,

Urmas